Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 6 marca 2018

ZAPOWIEDŹ ,,Przedsmak zła" Alex Kava

14 marca będzie miała premierę najnowsza książka Alex Kavy pt. ,,Przedsmak zła", stanowiąca prequel do cyklu z Maggie O'Dell, śledczą, którą poznaliśmy w innych książkach autorki.


Tomy w kolejności czytania:

Przedsmak zła (zapow.) 
Dotyk zła 
W ułamku sekundy 
Łowca dusz 
Granice szaleństwa 
Zło konieczne 
Zabójczy wirus 
Czarny Piątek 
Kolekcjoner 
Śmiertelne napięcie 
Płomienie śmierci 
Ostateczny cel 

Czytelnicy będą także mogli zapoznać się z nowym wydaniem ,,Dotyku zła", czyli pierwszym tomem cyklu.

,,Przedmsak zła"

Ciało zwisało z sufitu. Ręce i nogi były związane kablem, a ściany pokrywały rozbryzgi krwi. W kuchni stało otwarte pudełko na jedzenie na wynos, nad którym unosiła się chmara much. W środku znajdowała się ludzka śledziona, a może wątroba, trudno powiedzieć. Taki widok zastała agentka Maggie O`Dell na miejscu zbrodni. Pierwszym, które oglądała na własne oczy, a nie na zdjęciach policyjnych techników. Dotąd próbowała przeniknąć umysły zabójców zza biurka, jednak przy tworzeniu profilu tego mordercy ma jej pomóc praca w terenie.
Giną kolejne ofiary, sprawca działa według określonego wzorca, ale do czasu. Nieoczekiwanie skupia uwagę na Maggie O`Dell i zmienia zasady gry. Prowokuje i zaprasza do okrutnej zabawy, w której zwycięży ten, kto pierwszy dopadnie przeciwnika.

 Na stronie www.alex-kava.pl można zakupić atrakcyjne pakiety z gadżetami - zakładką, kubkiem. Wariantów jest naprawdę całkiem sporo.

3 komentarze:

 1. Już nie mogę doczekać się tej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem po lekturze 6 pierwszych rozdzialow i już nie mogę doczekać się momentu, kiedy będę mogła przeczytać resztę książki :)

  Pozdrawiam, a w wolnej chwili zapraszam do siebie zakladkadoksiazek.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam niecierpliwie na swój egzemplarz ;)

  OdpowiedzUsuń