Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 15 kwietnia 2018

,,GPS szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D." Magdalena Witkiewicz, Marzena Grochowska

Magdalena Witkiewicz wiele twarzy ma. Tym razem w duecie z coachem Marzeną Grochowską zaprasza do lektury poradnika motywacyjnego. Nie jest to jednak publikacja jakich wiele. Z pewnością nie.Ile razy znalazłaś się w Czarnej Dupie? Wiesz, to takie miejsce, gdzie trafiasz, kiedy nic Ci się nie udaje, wydaje się, że już nic dobrego nas nie spotka i w ogóle jesteśmy beznadziejni. Podobnie było z redaktorką Wincentyną Zwyczajną-Takąjakty, pracującą w dziale ,,Dobre rady" w ,,Kobiecie na rozstajach". Szef nie był zadowolony z żadnego zaproponowanego przez nią tematu, dlatego też przeniosła się do krainy zwanej Czarną Dupą, gdzie obserwowała innych towarzyszy niedoli. Kogo tam spotkała?

Była krawcowa, która szyła tylko w odcieniach szarości. Spotkała i wdowę, której po śmierci męża według poradników pozostało jedynie czekać niemalże na własną śmierć, oby tylko nie pomyślała, że ona może jeszcze coś z życia mieć! Było dziecko, którego nie lubił kolega. Byli też inni mieszkańcy, który trafili tam na dłuższy lub krótszy okres czasu. I wiesz co jest w tym wszystkim najlepsze. Krótkotrwały pobyt w Czarnej Dupie nie jest niczym złym, w końcu każdy z nas ma swoje lepsze i gorsze dni. Należy jednak powiedzieć stanowcze ,,NIE!" kiedy ten pobyt się przedłuża.

Magdalena Witkiewicz razem z Marzeną Grochowską stworzyły poradnik inny niż wszystkie. Za pomocą krótkich felietonów z życia bohaterów Czarnej Dupy, dodatkowo wzbogaconymi psychologicznym spojrzeniem coacha i miejscem na notatki, sprawiły, że ta pozycja z pewnością wielu czytelnikom otworzy oczy na to, że nikt inny za nas życia nie przeżyje. To my jesteśmy kowalami własnego losu i tylko od nas zależy, jaki los nas czeka. Muszę przyznać, że spędziłam przyjemne 2 godziny z ,,GPS szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D.". Mam nadzieję, że naprawdę powstanie kolejna odsłona tej nowej wersji pisarki.

2 komentarze:

  1. Mnie jakoś specjalnie ta książka nie kusi, ale może kiedyś dam jej szansę.:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przeczytałam, całkiem ciekawa.

    OdpowiedzUsuń