Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 22 lipca 2018

,,Dusza" Audrey Carlan

Audrey Carlan dała się poznać swoim czytelniczkom dzięki serii ,,Dziewczyna na miesiąc". Tym razem czas na jej drugą serię - ,,Trylogię namiętności", która okazuje się być pięcioksiągiem. I bardzo dobrze!


Gillian Callahan znajduje się w prawdziwym niebezpieczeństwie. Jej były partner Dawid doszedł do wniosku w swojej chorej psychice, że jeśli kobieta nie należy do niego, z pewnością nie będzie Chase'a. Porywa ją w dzień ich ślubu, przetrzymuje w nieludzkich warunkach, chcąc zmusić ją do bezpieczeństwa. Miliarder szaleje z niepokoju. Jego ukochana może w każdej chwili umrzeć! Okazuje się jednak, że udaje się wyrwać ją z rąk porywacza, który nadal pozostaje na wolności. Choć z czasem wszystko pozornie wraca do rzeczywistości, to właśnie tytułowa dusza nie chce się tak szybko uleczyć...

Bardzo lubię ,,Trylogię namiętności", jak nazywany jest ten cykl. Zapoznałam się już z ,,Ciałem" i ,,Umysłem". Uwielbiam twórczość Audrey Carlan, dlatego tym bardziej nie mogę doczekać się kolejnych powieści, które ukazują się na polskim rynku. W przypadku ,,Duszy" była to kontynuacja historii, którą pochłonęłam dosłownie w jedno popołudnie. Zdążyłam przez tyle stron poznać już przeszłość Gillian i jej duchowych sióstr. Byłoby mi przykro, gdyby faktycznie ich przygody skończyły się na tym tomie.

,,Dusza" to trzeci już tom przygód Gillian Callahan oraz Chase'a Davisa, miliardera, który za wszelką cenę z miłości pragnie kontrolować swoją ukochaną. W tej części okazuje się jednak, że nie wszystko jest od niego zależne. Była to pełna napięcia część, która nie pozwoliła mi oderwać się od niej aż do ostatniej strony. Gorąco polecam, tym bardziej, jeśli nie znacie jeszcze twórczości Audrey Carlan. To kawał dobrej literatury!

Za książkę dziękuję wydawnictwu Edipresse Książki.

2 komentarze:

  1. Nie znam poprzednich tomów. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Musiałabym najpierw przeczytać poprzednie tomy, a na chwilę obecną mam w planach inne lektury.

    OdpowiedzUsuń