Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 9 lipca 2018

Tania Książka i Zaczytane wakacje

Zaczytane wakacje z Tanią Książką będą jak najbardziej możliwe.Lato kojarzy nam się przede wszystkim z lekkimi lekturami i takie też księgarnia ma w swojej ofercie. Znajdzie się też co nieco dla tych bardziej wymagających. Przecena o 80% może zachęcić niejednego książkoholika.

Ciekawi, jakie pozycje najbardziej polecam?


Dość lekka powieść młodzieżowa. Muszę przyznać, że byłam naprawdę zaskoczona tą lekturą.Kolejna pozycja tego duetu, połączenie humoru Alka z mądrością życiową Magdy nie mogło się nie udać.Cecelia Ahern należy do jednej z moich ulubionych pisarek literatury obyczajowej. Nie mogło jej zabraknąć w tym zestawieniu. Na podstawie książki powstał też film.Uwielbiam twórczość Camilli Lackberg. Poprzednie tomy bardzo mi się podobały, a więc jestem przekonana, że tym autorka także mnie nie zawiedzie.Najnowsza pozycja Colleen Hoover, inna od poprzednich, bardzo życiowa, pouczająca. Nie pozostawia obojętnym.


Wszystkie tytuły w promocji:


2 komentarze: