Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 19 października 2018

,,Diabelski młyn" Daria Orlicz

,,Diabelski młyn" Darii Orlicz to pierwsza książka napisana pod pseudonimem przez polską pisarkę, Katarzynę Misiołek.


Krzysztof Bugaj ma przed sobą niełatwe zadanie - musi znaleźć sprawcę porwania, zabójstwa młodej Litwinki, a także odnaleźć się w problemach z żoną i zaborczą kochanką. Tak naprawdę ma przed sobą niełatwe zadanie, bowiem odpowiedzi potrzebne do zamknięcia wszystkich spraw wcale nie zostaną mu podane na tacy. Czy uda mu się rozwikłać któreś ze śledztw?


Katarzyna Misiołek postanowiła tym razem napisać powieść pod pseudonimem. Zupełnie niepotrzebnie, gdyż naprawdę nie ma się czego wstydzić. Książka jest naprawdę bardzo dobrze przemyślana i skonstruowana, nie przeszkadza mnogość bohaterów. Wydarzenia z przeszłości mają duży wpływ na te z teraźniejszości. Niektóre wątki zaskakują, inne wprawiają czytelnika w niedowierzanie. Autorka w swojej najnowszej powieści porusza temat molestowania, przetrzymywania dziewczyn, kochanek i nie tylko.

,,Diabelski młyn" to powieść poruszająca ważne społecznie tematy, której niejednoznaczne zakończenie sprawia, że niektóre z dalszych losów bohaterów musimy sobie dopowiedzieć sami. Najnowsza powieść Katarzyny Misiołek to naprawdę kawał dobrej literatury z wyraźnie zarysowanym tłem obyczajowym.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins.


2 komentarze: