Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 6 października 2018

,,Zapisane w chmurze" Beata Majewska

Beata Majewska znów powraca z serią owocową. Tym razem czas na historię pełną wzruszeń. Mowa o ,,Zapisane w chmurze".


Magda, główna bohaterka najnowszej powieści autorki ma już dosyć relacji, jakie panują w jej rodzinie. Dorosłe córki wyjeżdżają na wakacje do Stanów, mąż daje się po raz kolejny zaabsorbować sprawom firmowym do tego stopnia, że spóźnia się na ich coroczną rocznicową kolację. Kobieta postanawia coś zmienić w swoim życiu i nieco na przekór mężowi wyrusza w samotną podróż do Rumunii. Wtedy nie wie jeszcze, że to będą jej najszczęśliwsze, a zarazem najbardziej tragiczne wakacje.

Lubię zapoznawać się z kolejnymi publikacjami pisarki, kryjącej się pod pseudonimem Beata Majewska, czy Augusta Docher. Parę dni przed ,,Zapisane w chmurze" zapoznawałam się właśnie z inną jej książką - ,,Płatkami wspomnień" i to ona wywarła na mnie tak piorunujące wrażenie, że tej trudno było dotrzymać kroku. Z drugiej strony, seria owocowa nie ma być literaturą wysokich lotów, ma za zadanie pokazać problemy, jakie mogą dotknąć nas, sąsiadkę, siostrę. Uodpornić na to, że zawsze jest dobry czas na nowy początek.

Mimo, że ,,Zapisane w chmurze" nie oceniam jako powieść rewelacyjną, cieszę się, że znalazła się na mojej czytelniczej liście. Bardzo przyjemnie spędziłam z nią czas, niejednokrotnie nie dowierzając, że wątek rumuński może się zakończyć w taki sposób. Tak, jak to w życiu bywa, autorka daje bohaterom nadzieję, ale i nie omijają ich bolesne upadki z obłoków. Jednym słowem, lektura idealna na jesienne niewymagające zaangażowania wieczory.

1 komentarz: