Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 13 listopada 2018

Czas na świąteczne zakupy!

Listopad i grudzień to miesiące, w których kupuje się naprawdę dużo książek. Warto robić to z głową i w sprawdzonej księgarni.


Książkami tak naprawdę bliżej zaczęłam się interesować dobre 7 lat temu. Wcześniej czytałam lektury, owszem, ale na jakieś inne pozycje nie bardzo miałam ochotę. Wszystko zmieniło się w chwili, gdy poszłam na studia, był październik i następnie świąteczne miesiące, a ja nie miałam co robić. Nauka literek w języku rosyjskim była już dawno za mną, dlatego nadrabiałam, zaczytując się w coraz to nowszych pozycjach.

Bardzo szybko zdałam sobie sprawę z tego, że kupowanie nowych książek np. w Empiku nie jest na moją kieszeń. Zaczęłam szukać tańszych rozwiązań i tym sposobem trafiłam na księgarnię internetową niePrzeczytane.pl W tamtym czasie bardzo często robiłam tam zakupy, korzystając z naprawdę atrakcyjnych cen. Od tamtego czasu wiele się zmieniło i obecnie czytam już po kilkanaście książek w miesiącu. Kiedy znajduję na to czas? Wykorzystuję każdą wolną chwilę i wybieram te lektury, które najbardziej zainteresują mnie fabularnie.

Mam wrażenie, że z roku na rok na polskim rynku pojawia się coraz więcej pozycji zagranicznych, ale przede wszystkim polskich autorów. Żeby zaopatrzyć się w nie wszystkie po cenach okładkowych trzeba by mieć worek pieniędzy, a dzięki promocjom na nieprzeczytane jest to naprawdę o wiele tańszy zakup.

Poniżej przedstawiam książki, które premierę miały w tym roku:
Polscy autorzy:

1) Zakochane Zakopane 
2) Ta jedna miłość
3) Magia grudniowej nocy 
4) Tylko jeden wieczór 
5) Trzy życzenia 
6) Cud grudniowej nocy 
7) Anioł na śniegu 
8) Uwierz w miłość, Calineczko 
9) Pokój kołysanek 
10) Okruchy dobra 
11) Siedem cudów 
12) Randka pod jemiołą 
13) Spełnione życzenia 
14) Dwanaście życzeń 
15) Gwiazdeczka 
16) Pejzaż z aniołem 


Autorzy zagraniczni:
17) Tajemnica pod jemiołą 
18) Mikołaj na zamówienie 
19) Miłość zimową porą 
20) Świąteczny list 
21) Jeden dzień w grudniu 
22) Miłość na gwiazdkę 

Na które z tych powieści zamierzacie zapolować? :)

2 komentarze: