wtorek, 13 listopada 2018

Czas na świąteczne zakupy!

Listopad i grudzień to miesiące, w których kupuje się naprawdę dużo książek. Warto robić to z głową i w sprawdzonej księgarni.


Książkami tak naprawdę bliżej zaczęłam się interesować dobre 7 lat temu. Wcześniej czytałam lektury, owszem, ale na jakieś inne pozycje nie bardzo miałam ochotę. Wszystko zmieniło się w chwili, gdy poszłam na studia, był październik i następnie świąteczne miesiące, a ja nie miałam co robić. Nauka literek w języku rosyjskim była już dawno za mną, dlatego nadrabiałam, zaczytując się w coraz to nowszych pozycjach.

Bardzo szybko zdałam sobie sprawę z tego, że kupowanie nowych książek np. w Empiku nie jest na moją kieszeń. Zaczęłam szukać tańszych rozwiązań i tym sposobem trafiłam na księgarnię internetową niePrzeczytane.pl W tamtym czasie bardzo często robiłam tam zakupy, korzystając z naprawdę atrakcyjnych cen. Od tamtego czasu wiele się zmieniło i obecnie czytam już po kilkanaście książek w miesiącu. Kiedy znajduję na to czas? Wykorzystuję każdą wolną chwilę i wybieram te lektury, które najbardziej zainteresują mnie fabularnie.

Mam wrażenie, że z roku na rok na polskim rynku pojawia się coraz więcej pozycji zagranicznych, ale przede wszystkim polskich autorów. Żeby zaopatrzyć się w nie wszystkie po cenach okładkowych trzeba by mieć worek pieniędzy, a dzięki promocjom na nieprzeczytane jest to naprawdę o wiele tańszy zakup.

Poniżej przedstawiam książki, które premierę miały w tym roku:
Polscy autorzy:

1) Zakochane Zakopane 
2) Ta jedna miłość
3) Magia grudniowej nocy 
4) Tylko jeden wieczór 
5) Trzy życzenia 
6) Cud grudniowej nocy 
7) Anioł na śniegu 
8) Uwierz w miłość, Calineczko 
9) Pokój kołysanek 
10) Okruchy dobra 
11) Siedem cudów 
12) Randka pod jemiołą 
13) Spełnione życzenia 
14) Dwanaście życzeń 
15) Gwiazdeczka 
16) Pejzaż z aniołem 


Autorzy zagraniczni:
17) Tajemnica pod jemiołą 
18) Mikołaj na zamówienie 
19) Miłość zimową porą 
20) Świąteczny list 
21) Jeden dzień w grudniu 
22) Miłość na gwiazdkę 

Na które z tych powieści zamierzacie zapolować? :)

2 komentarze: