Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 7 listopada 2018

Obraz na płótnie pamiątką na lata

Pamiątek może być wiele. Bardzo popularne są zdjęcia, fotoksiążki, ale dziś chciałabym Wam pokazać coś ekstra. Mowa o obrazie na płótnie.


Uwielbiam uwieczniać ulotne chwile, dlatego w naszym domu w ostatnim czasie pojawia się dużo zdjęć. Są one zazwyczaj przechowywane na dysku, jednak ostatnio skusiłyśmy się na kilka dużych fotoksiążek, jako naszych pamiątek z wakacji. Nowością jest dla mnie obraz na płótnie, który zamówiłam ze strony www.galeriadruku.com.pl/fotoobrazy


Zamawianie jest bardzo intuicyjne. Wystarczy wejść na stronę i wybrać zdjęcia, które chcemy mieć w formie fotoobrazu. Następnie program sam domyślnie dobiera nam obraz, są mniejsze i większe formaty, bardziej standardowe i te mniej. Następnie możemy wybrać, czy chcemy mieć oryginalne kolory, sepię, szarości. Wszystko możemy oglądać na podglądzie i decydować na bieżąco, co ostatecznie zamówimy.

Odnośnie przesyłki, jest ona naprawdę szybka. Obraz trafił do nas chyba na 2 lub 3 dzień od złożenia zamówienia, a robiłyśmy je pod wieczór. Zapakowany był w kartonowe pudełko, dodatkowo szczelnie owinięty folią bąbelkową, by nic nie mogło się uszkodzić. Obraz na płótnie jest dość lekki. Zdjęcie było robione 8 lat temu, dlatego jesteśmy mile zaskoczone jakością kolorów. Cena naszego obrazu to z przesyłką ok. 80 złotych, a jest to wspaniała pamiątka na lata.2 komentarze: