Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 21 listopada 2018

,,Układanka" Karin Slaughter

,,Układanka" Karin Slaughter to najnowsza powieść autorki, która ukazała się w Polsce. Czy warto się z nią zapoznać?


Andrea nigdy w życiu nie przypuszczałaby, że to co zrobiła jej matka, zachwieje jej całym całkiem uporządkowanym życiem. Kobieta miała już 31 lat i przypuszczała, że wie o swojej rodzicielce wszystko. Okazało się, że to,że jej matka zamordowała pewnego chłopaka nie było najgorszym, czego mogła się o niej dowiedzieć. To wydarzenie zapoczątkowało odkrywanie kart z przeszłości.

Karin Slaughter słynie z bardzo dobrze napisanych thrillerów. Do tej pory miałam okazję zapoznać się chyba tylko z jednym z nich, więc z chęcią dałam szansę ,,Układance". Książka jest naprawdę obszerna, dodatkowo w większym niż standardowy formacie. Akcja dzieje się współcześnie oraz ponad 30 lat wstecz. Rozdziały przeplatają się ze sobą.

Autorka stworzyła naprawdę świetnie skonstruowaną powieść, w której wszystko idealnie wskakuje na swoje miejsce. Początkowo mnogość bohaterów i faktów może nieco przerażać, jednak z czasem wszystko się doskonale komponuje. Nie jest to z całą pewnością pozycja, którą pochłonie się w jeden dzień, ale warto spędzić z nią kilka wieczorów.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins.


2 komentarze:

  1. Czytałam jakieś inne książki autorki, ale z tą też chętnie się zapoznałam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo zaciekawiła mnie ta książka. 😊

    OdpowiedzUsuń