niedziela, 23 grudnia 2018

Książki idealne na prezent, nie tylko pod choinkę

Co prawda Wigilia już jutro, jednak okazji w ciągu roku jest bez liku. Sprawdźcie, jakie książki polecam pod Choinkę.


1. ,,Zwierzaki świata" Martyna Wojciechowska tutaj - książka znanej podróżniczki. Na rynku są już trzy części, czyli możemy poczytać już o kilkunastu różnych zwierzętach. Naprawdę ciekawa lektura nie tylko dla najmłodszych.

2. ,,Nela. Zapiski zoologa" Nela tutaj - na rynku jest już kilkanaście pozycji firmowanych nazwiskiem Neli, dlatego warto zwrócić na nie uwagę. Są także kalendarze na rok szkolny z różnymi ciekawostkami o zwierzętach.

3. ,,Jak pisać, żeby chcieli czytać (i kupować)" Artur Jabłoński tutaj - Artura miałam okazję poznać osobiście, dlatego jestem przekonana, że jego publikacja także okaże się zadowalająca


4. ,,Lista życzeń" Devney Perry tutaj - powieść zapowiada się naprawdę interesująco, dlatego myślę, że warto dać jej szansę, niekoniecznie tylko w tym przedświątecznym okresie.

5. ,,Wszystkie nasze obietnice" Colleen Hoover tutaj - czytałam już naprawdę sporo powieści tej autorki, które zostały wydane w Polsce. Ma lekkie pióro, porusza ważne problemy. Czuję, że i na tej publikacji się nie zawiodę.

6. ,,Cud grudniowej nocy" Magdalena Majcher tutaj - autorka dość prężnie rozwija się twórczo i szlifuje swój warsztat. Tym razem po raz pierwszy występuje w świątecznej odsłonie.

7. ,,Władza absolutna" Remigiusz Mróz tutaj - całkiem niedawno odkryłam jego fenomen, dlatego tym chętniej zapoznam się z całą serią political fiction w jego wykonaniu.

8. ,,O pisaniu. Na chłodno" Remigiusz Mróz tutaj - to nie tylko zapiski o tym, jak napisać dobrą książkę, ale także sporo osobistych przeżyć Remigiusza Mroza. Książka niezwykle wzruszająca.

Wszystkie te powieści i nie tylko możecie kupić na https://www.gandalf.com.pl/

2 komentarze:

  1. Prawie wszystkie z chęcią bym przeczytała.

    OdpowiedzUsuń
  2. Właśnie z książką Cud grudniowej nocy,zamierzam spędzić tegoroczne święta. 😊

    OdpowiedzUsuń