Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 23 grudnia 2018

Książki idealne na prezent, nie tylko pod choinkę

Co prawda Wigilia już jutro, jednak okazji w ciągu roku jest bez liku. Sprawdźcie, jakie książki polecam pod Choinkę.


1. ,,Zwierzaki świata" Martyna Wojciechowska tutaj - książka znanej podróżniczki. Na rynku są już trzy części, czyli możemy poczytać już o kilkunastu różnych zwierzętach. Naprawdę ciekawa lektura nie tylko dla najmłodszych.

2. ,,Nela. Zapiski zoologa" Nela tutaj - na rynku jest już kilkanaście pozycji firmowanych nazwiskiem Neli, dlatego warto zwrócić na nie uwagę. Są także kalendarze na rok szkolny z różnymi ciekawostkami o zwierzętach.

3. ,,Jak pisać, żeby chcieli czytać (i kupować)" Artur Jabłoński tutaj - Artura miałam okazję poznać osobiście, dlatego jestem przekonana, że jego publikacja także okaże się zadowalająca


4. ,,Lista życzeń" Devney Perry tutaj - powieść zapowiada się naprawdę interesująco, dlatego myślę, że warto dać jej szansę, niekoniecznie tylko w tym przedświątecznym okresie.

5. ,,Wszystkie nasze obietnice" Colleen Hoover tutaj - czytałam już naprawdę sporo powieści tej autorki, które zostały wydane w Polsce. Ma lekkie pióro, porusza ważne problemy. Czuję, że i na tej publikacji się nie zawiodę.

6. ,,Cud grudniowej nocy" Magdalena Majcher tutaj - autorka dość prężnie rozwija się twórczo i szlifuje swój warsztat. Tym razem po raz pierwszy występuje w świątecznej odsłonie.

7. ,,Władza absolutna" Remigiusz Mróz tutaj - całkiem niedawno odkryłam jego fenomen, dlatego tym chętniej zapoznam się z całą serią political fiction w jego wykonaniu.

8. ,,O pisaniu. Na chłodno" Remigiusz Mróz tutaj - to nie tylko zapiski o tym, jak napisać dobrą książkę, ale także sporo osobistych przeżyć Remigiusza Mroza. Książka niezwykle wzruszająca.

Wszystkie te powieści i nie tylko możecie kupić na https://www.gandalf.com.pl/

2 komentarze:

  1. Prawie wszystkie z chęcią bym przeczytała.

    OdpowiedzUsuń
  2. Właśnie z książką Cud grudniowej nocy,zamierzam spędzić tegoroczne święta. 😊

    OdpowiedzUsuń