Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 2 lipca 2022

,,Iluzja" Andrzej Wronka

 Jak pewnie zauważyliście bardzo lubię poznawać nowych autorów. Tak było też z ,,Iluzją" Andrzeja Wronki.Zawsze wychodzę z założenia, że należy dawać szansę i sięgać po lektury także osób debiutujących na polskim rynku. Wspieranie rodzimej twórczości powinno być niejako dobrym zwyczajem wspierania twórców z naszego kraju. W związku z tym często sięgam po pierwsze książki danych twórców. Miło jest po czasie obserwować ich rozwój, patrzeć, w jakim kierunku poszła kariera i modyfikacja fabuł przy kolejnych powieściach. Odkrywanie nowych gatunków danego autora także jest ciekawym zabiegiem. Dziś jednak czas na ,,Iluzję" Andrzeja Wronki, która należy do gatunku fantastyki.

Główną bohaterką jest Lou Soleco. Kobieta była już w dojrzałym wieku. Prawie dwie dekady wcześniej była zmuszona opuścić Ziemię. Obecnie bohaterka miała już nastoletnią córkę. Niestety, ta postanowiła odebrać sobie życie. Po tym wydarzeniu Lou wybrała się w podróż, która miała zmienić nie tylko jej miejsce przebywania, ale także być refleksją związaną z życiem. Gatunek fantastyki idealnie nadaje się do tego, by wpleść różne życiowe przemyślenia. Tak też stało się w przypadku ,,Iluzji", która niedawno miała premierę na polskim rynku. Andrzej Wronka stworzył publikację, która  idealnie sprawdzi się w wolnym czasie.

,,Iluzja" to pozycja, która pod otoczką fantastyki pokazuje, jak ważne jest odbywanie podróży nie tylko względem przemieszczania się, ale także wgłąb siebie. Debiut Andrzeja Wronki na pewno znajdzie uznanie wśród odbiorców, lubujących się w tym gatunku oraz takich historiach.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res .

15 komentarzy:

 1. Fantastyka to nie jest mój ulubiony gatunek, ale z chęcią polecę tą książkę koledze

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka gatunkowo nie dla mnie, ale recenzja bardzo ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciesze sie, ze ksiazka Ci sie podobala :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miło można spędzić czas z taką publikacją.

  OdpowiedzUsuń
 5. "należy dawać szansę i sięgać po lektury także osób debiutujących na polskim rynku. " zgadzam się w 100%

  OdpowiedzUsuń
 6. Tego typu fantastyka u mnie się nie sprawdza w czytaniu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie jest to gatunek, po który sięgam, więc tym razem nie czuję się zainteresowana książką.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja też jestem zdania, że trzeba sięgać po debiuty i dawać im szansę, bo mogą się okazać wielkim hitem. Co do tego tytułu to jednak nie jest książka dla mnie, ale z całą pewnością znajdzie swoich zwolenników.

  OdpowiedzUsuń
 9. Tym razem nie do końca moja tematyka... Mimo to, recenzja jest bardzo interesująca. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie jestem fanką fantastyki :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie należę do fanów fantastyki, ale z pewnościa książka znajdzie swoich czytelników

  OdpowiedzUsuń
 12. Lubię fantastyka, zaciekawiłaś mnie tą książką....

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie jestem fanem fantastyki, więc ta propozycja mnie nie zachęciła. Polecę ja koleżance

  OdpowiedzUsuń
 14. Ostatnio mało buszowałam po fantastyce, jakoś tak musiałam od niej nieco odpocząć, ale znów za nią tęsknię. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń