Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 7 stycznia 2019

Tunele foliowe - popularne w obecnych czasach

Tunele foliowe cieszą się naprawdę sporą popularnością w obecnych czasach. Nie ma się czemu dziwić, dzięki nim możemy wyhodować naprawdę różne warzywa.


Tunel foliowy bardzo często wykorzystuje się na ogródkach działkowych, czy w większych przydomowych ogródkach. Sama działkę mam już od ponad 20 lat, więc z chęcią praktykujemy ten sposób. Pod folią sadzimy m.in. kalafiory i kapusty, pomidory, paprykę, a w mniejszym tunelu foliowym ogórki. Dzięki temu nie obawiam się, że mi przemarzną, a dodatkowo dzięki temu szybciej dojrzewają i są gotowe do spożycia.

Założenie, czy samodzielne wykonanie tunelu foliowego po raz pierwszy może nastręczać nieco więcej trudności, dlatego warto rozważyć kupno gotowego towaru. Jeśli będziemy o taki tunel dbali, z całą pewnością w nienaruszonym stanie przetrwa kilka lat. Być może na pierwszy raz będzie to dość spory wydatek, jednak całkiem się opłaca.

Tunele foliowe, szklarnie są o tyle fajne, że warzywa pod nimi szybciej dojrzewają. Wiadomo, że oporządzenie wszystkich warzyw zajmuje dość sporo czasu, jednak biorąc pod uwagę zapotrzebowanie nawet dużej rodziny spokojnie dacie radę się tym zajmować w wolnym czasie.

Warzywa z działki są na pewno zdrowsze od tych ze sklepu. Zawierają z pewnością o wiele mniej chemii, poza tym mamy świadomość, co tak naprawdę jemy. Nie ma co ukrywać, że zagraniczne warzywa muszą być dobrze zakonserwowane, by przetrwać drogę i jeszcze odleżeć swoje w sklepie.

2 komentarze:

  1. U mnie w domu rodzinnym rodzice właśnie w takim w tunelu sieją warzywa. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Dla działkowców na pewno są fajną alternatywą.

    OdpowiedzUsuń