Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 24 maja 2019

A może udasz się na wakacje nowym samochodem?

Sezon wakacyjno-urlopowy zbliża się wielkimi krokami. To bardzo dobra okazja ku temu, by zaopatrzyć się w nowy samochód.


Kupienie nowego, salonowego pojazdu z całą pewnością wiążę się z dłuższym czasem odkładania pieniędzy. Niektórzy nigdy w życiu nie mogą sobie pozwolić na kupno salonowego auta. Tak się szczęśliwie składa, że moja rodzina zawsze kupuje tylko takie samochody. Dzięki temu mamy pewność, że dany pojazd na pewno nie jest powypadkowy, uszkodzony, a jest w należytym stanie.

Samochód, którym obecnie jeżdżę, ma już jednak 14 lat. Nie da się ukryć, że powoli trzeba by zacząć rozglądać się za nowszym pojazdem. Możliwości jest naprawdę sporo, bowiem marek samochodów na polskim rynku jest bez liku. Tak naprawdę zależy mi przede wszystkim na przystępnej cenie i na tym, aby bezpiecznie się nim poruszać.

Ostatnio podczas przeglądania Internetu trafiłam na ciekawą ofertę. Salon Honda Warszawa oferuje naprawdę ciekawe modele. Nigdy nie zaszkodzi sprawdzić, w co warto się zaopatrzyć, wybrać się na jazdę próbą, czy popytać wśród znajomych, czy sprzedawców samochodów, czy dany model jest ok. Dzięki wcześniejszemu rozeznaniu się w sytuacji, w chwili zakupu nie będziemy już niepotrzebnie na to tracić czasu.

4 komentarze:

  1. O, nowy samochód to jest to :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Hmm... a powiedz mi, czy takie sprawdzenie samochodu przed kupnem - https://mobilekspert.pl/onas.php ma Twoim zdaniem sens? Jak do tego podejść, żeby to miało ręce i nogi, na co zwrócić uwagę? Wiadomo - chcemy kupić dobrze ;-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jeśli ktoś posiada nowy samochód, to chyba najlepiej takim samochodem jechać na wakacje. Komfort, wygoda i myślę, że również większe bezpieczeństwo. Pamiętajcie jednak, że zawsze warto mieć ze sobą jakiś kontakt do pomocy drogowej, bo nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać. Sprawdźcie np. https://gruszkapomocdrogowa.pl .

    OdpowiedzUsuń