Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 1 maja 2019

,,Drapieżcy" Daria Orlicz

,,Drapieżcy" to trzeci tom serii Darii Orlicz, czyli Katarzyny Misiołek, która wydaje pod pseudonimem. Czy warto dać mu szansę?


Daria Orlicz dała się już poznać w swojej serii dzięki lekkiemu stylowi i wciągającym akcjom. Tym razem poznajemy historię Ireny Wilczyńskiej, kobiety z blizną, mieszkającej na odludziu. Nastolatkowie postanawiają po raz kolejny zabawić się jej kosztem. Niestety, nie wszystko idzie tak, jak to się mogło wydawać. Następujący po sobie splot wydarzeń powoduje, że policjanci mają co robić. Do tego niewyjaśniona śmierć ich kolegi. Czy istnieje możliwość, że te wszystkie sprawy jakoś się łączą?

Powiem szczerze, że zastanawiałam się, z jaką lekką lekturą spędzić jedno z wolnych popołudni. Okazało się, że mój wybór padł na ,,Drapieżców" i zupełnie nie żałuję. To jedna z tych powieści, obok których nie sposób przejść obojętnie, ale jednocześnie nie jest to lektura wysokich lotów. Ot, interesująca historia. Autorce udało się tak stworzyć fabuły wszystkich trzech części, że obecnie nie wyobrażam sobie, że mogłoby nie być dalszych tomów.

Bardzo lubię ten cykl, dlatego cieszę się, że Katarzyna Misiołek zdecydowała się go wydać pod pseudonimem. Jeśli masz ochotę na niecodzienną lekturę, gdzie bohaterowie są ludźmi z krwi i kości, ze słabostkami i ideałami, serdecznie polecam ci tę, jak na razie, trylogię. Zdecydowanie się przy niej odprężysz.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins.

2 komentarze:

  1. Do tej pory nie słyszałam o tej serii, ale być może po nią sięgnę, bo może być interesująca - szczególnie wtedy, kiedy będę potrzebowała lekkiej i niewymagającej powieści.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo podoba mi się ta seria.

    OdpowiedzUsuń