Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 13 maja 2019

Szukasz pomysłu na niebanalny prezent? Już nie musisz

Prawdą jest, że nieważne, na jaką uroczystość się wybieram, zawsze zastanawiam się nad tym, czy prezent ucieszy obdarowanych.


Najbardziej lubię dawać komuś prezenty spersonalizowane, gdyż uważam, że pieniądze bardzo szybko się rozejdą, a chociażby kubek z fajnym napisem, czy breloczek z datą ślubu będzie fajną pamiątką. Nie ma co ukrywać, że rzeczy na lata na pewno będą wspominane z sentymentem przez tych, którzy je otrzymali.

Jednak nie tylko prezenty spersonalizowane mają wzięcie. Lot awionetką, wizyta w escape roomie, masaże, robienie hybryd to tylko niektóre z atrakcji, które można kupić na PrezentMarzeń. Można kupić bon upominkowy, którego ważność wynosi 365 dni. Przez ten czas na pewno znajdziecie czas na to, aby go wykorzystać.

A może prezent dla siebie? Kto powiedział, że prezenty musimy kupować tylko bliskim, czy z okazji jakiejś uroczystości? Wiadomo, że na te dla siebie zawsze najbardziej brakuje i szkoda pieniędzy, ale prawda jest taka, że każdemu z nas należy się odrobina luksusu. Z tego też powodu już niebawem na coś się na pewno skuszę.

Wpis powstał w ramach współpracy z PrezentMarzeń.

3 komentarze:

  1. Super, lubię takie spersonalizowane prezenty, które można wykorzystać.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja lubię podarować prezenty praktyczne, których używa się na codzień. 😊

    OdpowiedzUsuń
  3. Uwielbiam ich stronę :)

    OdpowiedzUsuń