Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 9 czerwca 2019

,,(Nie)zwyczajna" Samantha Young

Bardzo lubię od czasu do czasu zapoznać się z typowo młodzieżową publikacją. ,,(Nie)zwyczajna" Samanthy Young sprawdziła się w tej roli znakomicie!Cornet Caldwell z pewnością nie wychowywała się w tradycyjnym domu. Rodzice, proszący, by mówiła do nich po imieniu. Każde oddane swojej artystycznej pasji. Nie zauważający dorastającej córki, jej pragnień oraz potrzeb. W szkole także czuje się niewidzialna i taka chce być. Po nieprzyjemnych przeżyciach związanych z gnębieniem przez koleżankę ufa jedynie dwóm przyjaciółkom - Steph i Vicki. Pewnego dnia w murach budynku pojawia się pewien przystojny Amerykanin, który niejednej zawróci w głowie...

Tobias King przeprowadza się do krewnych. Powiedzieć, że kuzyn ma dość przeciętną opinię, to tyle, co nic. Cornet teoretycznie nie zwraca na Tobiasa uwagi, do czasu, aż nie mają styczności na lekcji języka angielskiego. Dochodzi nawet do tego, że będą siedzieć w jednej ławce. Czy Cornet przełamie swoje lęki i zaufa nowemu koledze? Jak na to wszystko zareaguje kuzyn i jego kumple? To z pewnością wielopłaszczyznowa historia o dorastaniu i sztuce wyboru.

Bardzo lubię twórczość Samanthy Young. Choć początkowo zaczynała od powieści erotycznych, z czasem przeszła także do tych kobiecych i młodzieżowych. ,,(Nie)zwyczajna" pokazuje historię Cornet Caldwell, dziewczyny zaczytanej w książkach, uciekającej w alternatywny świat, która postanawia wyjść ze swojej strefy komfortu. Czy jej się to uda? Przekonajcie się sami. Lekturę pochłonęłam w jeden dzień, jest cudowna! 

Za książkę dziękuję wydawnictwu Edipresse Książki.

2 komentarze:

  1. Dawno temu czytałam coś tej autorki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Książka niedawno wzbogaciła moją biblioteczkę, więc na pewno będę ją czytała. 😊

    OdpowiedzUsuń