Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 13 czerwca 2019

Odszkodowania za błędy medyczne

Odszkodowania za błędy medyczne nie są chyba aż tak popularną sprawą, jak np. odszkodowanie z OC samochodowego sprawcy.


Bardzo często jest tak, że jeśli mamy szkodę z tytułu zalania, oberwania się dachu, czy tego, że ktoś w nas wjedzie samochodem i uszkodzi nas samochód to wiemy, że możemy wystąpić o odszkodowanie. Tak dzieje się wtedy, jeśli oczywiście posiadamy ważną polisę ubezpieczeniową lub szkoda nie powstała z naszej winy.

Mam wrażenie, że o odszkodowaniu za błąd medyczny mało kto słyszał. Istnieją na rynku firmy, które się w tym specjalizują. Warto dociekać swoich praw, nie dać się omamić, czy zmanipulować, że odszkodowanie nam się nie należy. Jeśli jesteśmy przekonani o słuszności swojej decyzji, warto walczyć o odszkodowanie.

Lekarz, pielęgniarka to zawody, które mogą zadecydować o ludzkich życiu, trwałym kalectwie, czy innych następstwach ich niewłaściwych decyzji. Myślę, że nie są to profesje dla każdego, gdyż wiążą się z olbrzymią odpowiedzialnością.

Zdjęcie pochodzi ze strony http://prawapacjenta.org/

4 komentarze:

  1. Ważne informacje. Jednak wydaje mi się, że dużo ważniejsze jest to, aby nie trzeba było szukać pomocy po takich błędach uniknąć, bo po wyborze najlepszych specjalistów, takich błędów nie będzie. Szukając odpowiedniej pomocy medycznej warto sprawdzić takie miejsce, jak https://polmed.pl/ . Znajdziecie tutaj wielu specjalistów.

    OdpowiedzUsuń