Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 14 czerwca 2019

Prezenty na Dzień Ojca

Koszulki na Dzień Ojca będą fajnym prezentem. Jednak nie trzeba tylko w nie inwestować. Sprawdź, jakie pomysły polecam.


- koszulki z personalnym nadrukiem - one cieszą się u nas największym zainteresowaniem bez względu na okazję, jaką mamy. Dzięki temu osoba obdarowana wie, że się postarałeś i poświęciłeś czas na to, by na pewno była z tego prezentu zadowolona. Stron z koszulkami jest naprawdę sporo. Jeśli mamy czas, możemy pokusić się także o własnoręczne wykonanie. Ostatnio, przeglądając Internet, natrafiłam na stronę https://www.megakoszulki.pl/dla,taty,,dzien,ojca-c154.html Ceny w moim odczuciu są przystępne, a dodatkowo jest dużo nadruków do wyboru. Jeśli się pospieszycie z zamówieniem, może podarujecie ją swojemu tacie jeszcze w tym roku.

- kubki - zaraz po koszulkach, uwielbiam kupować i dostawać kubki. Mam ich aż tyle, że nie mam gdzie ich kłaść w domu. Każdy jednak jest dla mnie wyjątkowy. Przypominają mi o miłych, wspólnie spędzonych chwilach, czy osobach, które mi go podarowały. Myślę więc, że kubek z okazji Dnia Ojca będzie także idealnym prezentem.

- bluzy - kolejny prezent, który mam i który bardzo często lubię komuś dawać. Dzięki spersonalizowanym, czy śmiesznym napisom nie trzeba się wstydzić tego, by pokazać się w niej na mieście. Dodatkowo jest to bardzo trwały prezent, który może przetrwać nawet kilka lat.

- poduszka - mam swoją ulubioną i zdecydowanie muszę przyznać, że był to jeden z lepszych prezentów, jakie otrzymałam. Dzięki zdjęciom na nich, czy napisom, które nas identyfikują, może okazać się naprawdę fajną pamiątką. Dodatkowo jeśli wybierzemy dobrą firmę to mimo upływu kilku lat nic się jej nie stanie.

- portfel - każdy z nas musi gdzieś trzymać pieniądze, a więc portfel może być fajnym prezentem z okazji Dnia Ojca. Jest to rzecz, która całkiem szybko się zużywa, więc nawet jeśli będzie na zapas, to nigdy się nie zmarnuje.

- etui na telefon - nieważne, czy tata ma telefon nowoczesny, czy starodawny. Dzięki etui tak szybko nie ulegnie on zniszczeniu. Jeśli mamy więcej pieniędzy, możemy także skusić się na wymianę całego sprzętu :) Jeśli nie, samo etui też będzie idealne.

- notes - jeśli obdarowany lubi sobie dużo rzeczy zapisywać, mieć wszystko w jednym miejscu, to bardzo trafnym prezentem będzie podarowanie mu np. notesu, kalendarza, który można używać przez wiele lat. Są takie, które zaczynają się np. w połowie roku, więc nie będziemy stratni na minionych już dniach.

- kalendarz ścienny - warto wybrać 12 wspólnych zdjęć i stworzyć sobie z nich kalendarz ścienny. Są firmy, które wykonują takie kalendarze od danego miesiąca na następne 12 miesięcy, więc będzie to idealna pamiątka na najbliższy rok, a dodatkowo będzie można zapisywać na nim. np. ważne spotkania.

- ramka ze wspólnym zdjęciem - nie jest to na pewno bardzo drogi prezent, więc jeśli macie ograniczone fundusze, to możecie się na coś takiego skusić. Koszt wywołania, czy nawet wydrukowania zdjęcia nie jest duży, a kupno ramki to koszt kilku złotych.

6 komentarzy:

 1. Naprawdę sporo tych pomysłów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe pomysły ;) W tym sklepie też jest sporo rzeczy tego typu: https://prezentsimple.pl/dzien-ojca,k-9772.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Podpowiem Wam, że dla mojego taty idealnym prezentem będą słuchawki i składamy się na nie całą rodziną, z tego względu, że na pewno będzie to coś wyjątkowego. Koniecznie zerknijcie sobie na stronę https://bangolufsen.pl/ , ponieważ my właśnie będziemy tam szukali tych wyjątkowych słuchawek. Ważna jest dla nas najlepsza jakość, aby prezent był sprawdzony. Tata jest gadżeciarzem i dokładnie zna się na takich sprzętach, więc nie możemy tutaj kupić "byle czego". Słuchawki muszą przekazywać dźwięk w odpowiedni sposób oraz muszę być wykonywane z najlepszych jakościowo materiałów, a ta firma to oferuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój tata jest szczęśliwym właścicielem psa, dlatego zawsze bardzo się cieszy, gdy ktoś przynosi mu jakiś podarunek dla jego pupila. Z tego powodu ostatnio, gdy go odwiedziłam, wzięłam ze sobą nową smycz dla psa, ponieważ wiem, że stara im się trochę już zniszczyła.

  OdpowiedzUsuń