Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 7 lipca 2019

,,Zakazany kamień. Dziedzictwo Kopernika" Tony Abbott

Lubię od czasu do czasu sięgnąć po coś nowego, może jakiś początek serii. ,,Zakazany kamień. Dziedzictwo Kopernika" okazała się być książką zachwycającą.


Nic nie zapowiadało tego, że pewien profesor dokończy żywota. Co prawda, sam zainteresowany się tego spodziewał. Sprawa wiązała się jeszcze z okresem, gdy prowadził grupę kilkorga studentów. Wtedy to wprowadził szyfry, nadał im nazwę. Teraz, po śmierci wykładowcy, jeden z jego podopiecznych zupełnie nieświadomie wplątuje się z rodziną w intrygę, która zaczęła się już kilka stuleci temu.

Wszystko wskazuje na to, że seria ,,Dziedzictwo Kopernika" będzie składała się aż z 12 tomów. Mam nadzieję, że zostaną one utrzymane na takim samym poziomie, jak pierwszy. Może dość rzadko sięgam po typową lekturę młodzieżową, jednak cieszę się, że skusiłam się na początek tego cyklu. Książka nawiązuje do osoby Mikołaja Kopernika i 12 artefaktów, których szukają nie tylko ci dobrzy bohaterowie.

,,Zakazany kamień. Dziedzictwo Kopernika" to tak naprawdę idealna lektura na kilka godzin w tym wakacyjnym okresie. Akcja momentami bardzo przyspiesza, jednak to dobrze, bo dzięki temu nie możemy narzekać na nudę.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins.

3 komentarze: