Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 2 września 2019

,,Domek przy plaży. The Kissing Booth" Beth Reekles

Powieść, która cieszy się ogromną popularnością. Doczekała się nawet ekranizacji, a w 2020 roku ma pojawić się drugi tom. Mowa o serii ,,The Kissing Booth", której łącznikiem jest ,,Domek przy plaży".Od lat tradycją dla Rochelle Evans, Noaha oraz Lee są wakacje w domku przy plaży. Teraz już wszyscy wiedzą o związku przyjaciół, nie ma się więc czym przejmować. Także Lee znalazł sobie sympatię, która ma do nich dołączyć. Beztroski czas zakłóca jednak szybki wyjazd Noaha na studia. Nastolatkowie postanawiają spróbować związku na odległość. Czy ma on szansę przetrwać liczne zawirowania i codzienne troski? 

Ta część nie jest szczególnie obszerna, bardziej pełni funkcję dodatku i łącznika z kolejną częścią, która premierę ma mieć już w przyszłym roku. Nadal nie jest to seria, od której nie potrafiłabym się oderwać, ale muszę przyznać, że bardzo miło spędziłam z nią czas. Polubiłam trójkę przyjaciół, mocno kibicuję związkowi Elle i Noaha. Na końcu znajduje się także pierwszy rozdział kolejnego tomu, czuję, że jeszcze wiele może się zdarzyć.

Beth Reekles początkowo serię ,,The Kissing Booth" prezentowała na platformie Wattpad, gdzie liczni odbiorcy nie mogli doczekać się kolejnych stron lektury. Jest to powieść typowo młodzieżowa, jednak osoby w starszym wieku także dobrze będą się z nią bawili. Nie żałuję, że poświęciłam czas temu cyklowi. Miło spędziłam letnie popołudnie.

2 komentarze: