Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 29 września 2019

Noclegi w Chorwacji

Noclegi w Chorwacji, pewnie tak, jak w każdym innym kraju, można znaleźć tańsze i droższe, mniej i bardziej luksusowe.


Zawsze, gdy wybieram się na zorganizowaną wycieczkę wiem jedno - nie muszę się martwić ani noclegiem, ani tym, co dane będzie mi zobaczyć. Często jednak bywa tak, że biura podróży w czasie wycieczek zagranicznych (i polskich zresztą też) nie wykorzystują całego potencjału, jaki daje nam dany teren. W związku z tym w ewentualnym wolnym czasie lepiej być na to przygotowanym, bo może akurat uda nam się zobaczyć dodatkowo coś ciekawego.

Podczas planowania wakacji w Polsce mamy do wyboru mnóstwo popularnych serwisów, które pomagają nam w określeniu dogodnej dla nas lokalizacji. Wybierając się do Chorwacji, także nie musi się o nic martwić. Dzięki stronie Interhome dane nam będzie przed wyjazdem dowiedzieć się, jak wygląda dane miejsce noclegowe, ile kosztuje, jaka jest odległość od morza, plaży, centrum itp. Uważam, że tego typu informacje będą bardzo pomocne nie tylko dla osób, które po raz pierwszy wybierają się do Chorwacji.

W ciągu ostatnich kilku lat udało mi się odwiedzić kilka zagranicznych państw. Do Chorwacji nie udało mi się jeszcze dotrzeć, jednak nie wykluczam, że w ciągu najbliższych kilku-nastu lat będę chciała to zmienić. Podobno jest tam przepięknie. Warto więc będzie zobaczyć to wszystko na własne oczy.

* lokowanie produktu


5 komentarzy:

 1. Chorwacja wpisuje się także na moją listę miejsc, które chciałabym odwiedzić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ważny post dla zainteresowanych tematem. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam jeszcze okazji zwiedzić Chorwację, ale mam nadzieję, że kiedyś mi się to uda. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chorwacja jest mi znana tylko z nazwy :D no może mniej więcej kojarzę na mapie...

  OdpowiedzUsuń