Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 25 września 2019

,,Światło gwiazd" Krystyna Mirek

Znasz otulającą ciepłem ,,Willę pod Kasztanem"? Czas na zwieńczenie serii, czyli ,,Światło gwiazd".To już czwarty tom serii, od której nie sposób się oderwać. Miałam nadzieję, że jeszcze będzie dalej. Tak bardzo polubiłam bohaterów, że nie da rady się z nimi rozstać ot tak. Babcia Kalina, której dom tętni życiem, choć ostatnio bywa już zmęczona ciągle zamieszkującymi gośćmi. Bartek, który postanawia wciąż zabiegać o względy Ani, podejmuje nawet nieśmiałe próby określenia statusu ich związku. Magda, dla której stary narzeczony Konstanty być może stanie się znów kimś bliższym. Tyle historii, które napisało życie.

Nie sposób się od niej oderwać. Choć okładka zachowana jest w jesiennej kolorystyce, powieść można czytać o każdej porze roku. Najlepiej wszystkie cztery tomy raz za razem. Krystyna Mirek po raz kolejny udowadnia, że prawdziwe uczucie przezwycięży wszystkie trudności, a w każdym z nas jest dobro. Nawet jeśli nie zdajemy sobie jeszcze z tego sprawy. Serdecznie polecam ,,Willę pod Kasztanem" wszystkim tym, którzy potrzebują lekkiej, pokrzepiającej lektury. Nie będziecie mogli odłożyć jej na półkę. Obiecuję!

Za książkę dziękuję wydawnictwu Edipresse Książki.

2 komentarze:

  1. Bardzo mi się ta seria podobała.

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam ten cykl i juz niebawem zabieram się za lekturę tej książki. 😊

    OdpowiedzUsuń