Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 17 października 2019

,,Cudze grzechy" Daria Orlicz

Daria Orlicz, pseudonim Katarzyny Misiołek, po raz kolejny wraca z nowym tomem serii. Tym razem także czeka na nas kryminalna zagadka. Ciekawy?


Po śmierci jednego z policyjnych kolegów, reszta wciąż nie potrafi się otrząsnąć. Okazuje się, że czeka ich jednak kolejna sprawa – kobieta w zaawansowanej ciąży nieoczekiwanie znika z domku letniskowego. Szuka jej mąż, znajomi oraz policja. Ślad jednak po niej zaginął. Równolegle toczy się sprawa Mateusza, kolegi Jeremiego, który rzekomo został niesłusznie oskarżony o brutalne pobicie swojej przyrodniej siostry. Jaka jest prawda? Czy istnieje możliwość, że te dwie sprawy, choć oddalone o wiele kilometrów, jakoś się łączą?

Bardzo lubię tę serię i cieszę się, że powstają coraz nowsze tomy. Bardzo przyjemnie spędziłam czas także z publikacją ,,Cudze grzechy”. Katarzyna Misiołek, jak zwykle, podaje bardzo prawdopodobne rozwiązania, wodząc czytelnika za nos. To nie są ambitne kryminały, ale lekkie czytadła z wątkiem kryminalnym, od których trudno się oderwać. Uwielbiam lekkie pióro pisarki, a jeżeli Ty jeszcze nie znasz tych historii, koniecznie nadrób.

Jak zwykle, zakończenie sprawia, że chętnie przeczytałabym kontynuację, która po prostu nie może nie powstać. Mam tylko nadzieję, że nie będę musiała czekać na nią zbyt długo. W tym czasie chętnie zapoznam się z innymi publikacjami Katarzyny Misiołek, co i Tobie sugeruję.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins.

2 komentarze: