Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 31 stycznia 2020

Kojec dla psa

Kojec dla psa może przydać się wtedy, gdy mamy własną posesję, ale stosowany jest także w mieszkaniach.Niektóre psy są małe i słodkie i mamy pewność, że z całą pewnością nas nie ugryzą. Są jednak takie, które szczerzą zęby na sam widok jakiejś obcej osoby. Nie da się ukryć, że nieważne, do której grupy należy Wasz pupil, warto zadbać o jego miejsce w obejściu. Osoby, które mają swoją posesję, mogą skusić się na kojec dla psa. Jak zapewnia producent, jest on bardzo wygodny dla zwierzęcia i zastępuje tradycyjną budę.

Co więcej, podobno w mieszkaniach także można mieć takie kojce dla psów. dzięki temu nasz pupil ma wydzielone miejsce, w którym może sobie spokojnie spędzić czas. Trzymanie psa w kojcu nie jest karą, jednak pomaga utrzymać na terenie posesji psy, który np. lubią uciekać przez otwarte furtki domu.

Sama nie mam psa i nigdy nie miałam. Uważam jednak, że kojec dla psa jest korzystny dla zwierzęcia i jego właścicieli zwłaszcza wtedy, gdy bywają często odwiedzani przez innych ludzi. Nigdy nie wiadomo, jak pies zachowa się w ich towarzystwie,

Wpis reklamowy


4 komentarze:

 1. Kojec dla psa to podstawa, gdy ma się gości.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja znajoma ma taki tylko mniejszy dla psa i jej pies uwielbia esie tam wylegiwac :)

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie w bloku raczej by się nie zmieścił. I mojego psa też bym nie trzymała w takim bo to york :D Chociaż dla tych większych to myślę dobre rozwiązanie. Ale na powietrzu. W domu przy psie powinniśmy się czuć bezpiecznie. I zostawianie go samego w domu też nie powinno być ryzykowne. Jak chcecie jak najlepiej zadbać o swojego psa to polecam pakiet medyczny https://pethelp.pl/ . Miesięczny abonament a w nim wizyty u weterynarza, badania, szczepienia, dostęp do bazy wiedzy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przy dużych pieskach taki kojec to konieczność. Nawet jeśli ma się wysokie ogrodzenie to dla bezpieczeństwa swojego i psa, jeśli zostawiamy go samego na zewnątrz to koniecznie w kojcu. Kolejna sprawa - psy latem i wiosną z zasady wolą spędzać dnie na zewnątrz, potrzebują swojego miejsca gdzie mogą spokojnie odpocząć. Jeśli macie psy i szukacie informacji o ich prawidłowym rozwoju to na takich stronach jak https://zdrowe-zwierze.pl/nieprawidlowy-rozwoj-zebow-trzonowych-u-psa/ je znajdziecie.

  OdpowiedzUsuń