piątek, 31 stycznia 2020

Kojec dla psa

Kojec dla psa może przydać się wtedy, gdy mamy własną posesję, ale stosowany jest także w mieszkaniach.Niektóre psy są małe i słodkie i mamy pewność, że z całą pewnością nas nie ugryzą. Są jednak takie, które szczerzą zęby na sam widok jakiejś obcej osoby. Nie da się ukryć, że nieważne, do której grupy należy Wasz pupil, warto zadbać o jego miejsce w obejściu. Osoby, które mają swoją posesję, mogą skusić się na kojec dla psa. Jak zapewnia producent, jest on bardzo wygodny dla zwierzęcia i zastępuje tradycyjną budę.

Co więcej, podobno w mieszkaniach także można mieć takie kojce dla psów. dzięki temu nasz pupil ma wydzielone miejsce, w którym może sobie spokojnie spędzić czas. Trzymanie psa w kojcu nie jest karą, jednak pomaga utrzymać na terenie posesji psy, który np. lubią uciekać przez otwarte furtki domu.

Sama nie mam psa i nigdy nie miałam. Uważam jednak, że kojec dla psa jest korzystny dla zwierzęcia i jego właścicieli zwłaszcza wtedy, gdy bywają często odwiedzani przez innych ludzi. Nigdy nie wiadomo, jak pies zachowa się w ich towarzystwie,

Wpis reklamowy


2 komentarze:

  1. Kojec dla psa to podstawa, gdy ma się gości.

    OdpowiedzUsuń
  2. Moja znajoma ma taki tylko mniejszy dla psa i jej pies uwielbia esie tam wylegiwac :)

    OdpowiedzUsuń