Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 12 marca 2020

Elektroniczne postępowanie upominawcze

Elektroniczne postępowanie upominawcze jest świetną alternatywą dla tych, którzy nie chcą długo czekać na oddanie należnego im długu.


Mam to nieszczęście, że zostałam oszukana podczas zamawiania produktów w Internecie. Zanim zgłosiłam sprawę na policję, zanim sprawca został odnaleziony upłynęło całkiem sporo czasu. Swoją drogą, do teraz nie mam pieniędzy na koncie, a są to fundusze, które mi się należą, gdyż towaru nie otrzymałam.

W Lublinie powstał e-sąd, z którego mogą skorzystać mieszkańcy całej Polski. Sprawa polega na załatwianiu wszystkiego przez Internet. Dług odzyskiwany jest na podstawie faktur, rachunków. Jak zapewniają osoby prowadzące e-sąd, udaje im się odzyskać należności nawet do 14 dni! Jest to więc bardzo ekspresowe tempo.

Bardzo się cieszę, że powstają tego typu inicjatywy, które pomagają uporać się z wierzycielami. Nie jest naszą winą, że zaufamy niewłaściwym osobom, a należne nam pieniądze powinniśmy otrzymywać w ustalonym terminie.

Wpis reklamowy

1 komentarz: