Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 29 marca 2020

,,Jak czytać ludzi" Robin Dreeke, Cameron Stauth

Przyznam szczerze, że dawno nie czytałam już żadnego poradnika, dlatego z chęcią skusiłam się na propozycję serii ,,Inwestuj w siebie"


Nie zapałałam miłością do głoszonych treści od samego początku, ale po przeczytaniu ostatniej strony, doszłam do wniosku, że chętnie zapoznam się także z innymi wydaniami tej serii. A co właściwie radzi Agent FBI? Robin Dreeke kilkadziesiąt lat przepracował w tej jednostce, ucząc się ,,odczytywać" ludzi. Jakie kryteria brał pod uwagę?

Poruszał się w kilku obszarach - inwestowanie w cudzy sukces, trwałość, wiarygodność, czyny, język, zrównoważenie. Każdy z nich jest opisany, wskazane są także cechy pozytywne oraz negatywne, które świadczą o ich przejawie. Przez lata pracował także z tzw. podwójnymi agentami, musiał mieć pewność, że są sprawdzeni. Każde kryterium zostało poparte przykładami. Na przykład, czy wiedziałeś, że w dobrym tonie jest interesowanie się drugim człowiekiem i stawianie jego potrzeb na równi, jeśli nie ponad własnymi.

,,Inwestuj w siebie" to nowa seria wydawnictwa Kompanii Mediowej, w przygotowaniu są następujące tytuły: ,,Nawyki bogatych i biednych" oraz ,,Powiem Ci jak być bogatym". Z chęcią się także z nimi zapoznam. Jeśli szukasz ciekawego poradnika z elementami psychologii, ,,Jak czytać ludzi" będzie idealny.

5 komentarzy:

 1. Nie słyszałam wcześniej o tej książce - bardzo ciekawe! "Inwestowanie w cudzy sukces"? Zdecydowanie poszukam jej w bibliotece :)
  Pozdrawiam Zakładka do Przyszłości

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam tej książki ale rzadko sięgam po tego typu książki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak czytać ludzi jeszcze mnie zainteresował po Twojej recenzji. Jednak odpuszczę sobie pozostałe tytuły serii z zakresu jak być bogatym. Trochę przejedzony temat, ostatnio przesadzają z marketingiem bogactwem - na każdym kroku od youtubea po książki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo możliwe, że kiedyś zechcę się z nią zapoznać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie słyszałam o tej książce i pewnie jej nie przeczytam, ale ogólnie lubię takie poradnikowe pozycje ;)

  OdpowiedzUsuń