Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 27 maja 2020

,,Kalinka na fali. Życie to przygoda!" Kalina Jakubczak

,,Kalinka na fali. Życie to przygoda!" Kaliny Jakubczak to książka 12-latki, która praktycznie całe życie spędziła na jachcie.


Podróżować lubię, aczkolwiek o wiele bardziej od odkrywania świata z perspektywy wodnej wolę to z lądowej. Nie da się jednak ukryć, że z olbrzymim zainteresowaniem zapoznałam się z książką nastolatki, która na jachcie spędza praktycznie cały rok. Jak sama pisze, po dłuższym czasie na lądzie zaczyna czuć się trochę niekomfortowo, bo tak przywykła do życia na wodzie,.

Jak wygląda życie Kaliny? Tak jak każdego dziecka w jej wieku. Ma swojej obowiązki i wirtualne nauczanie, więc nie jest do tyłu z materiałem. Lekcje są nagrywane, więc w przypadku niepogody może je odsłuchać w późniejszym momencie. Publikacja porusza temat życia na jachcie, przewidywania pogody, razem z Kaliną zwiedzimy także kilka państw. Dowiemy się o nich różnych ciekawostek, legend. Książka jest niezwykle obszerna tematycznie, porusza naprawdę różne wątki.

,,Kalinka na fali. Życie to przygoda!" Kaliny Jakubczak to jedna z nowości podróżniczych, z którą warto się zapoznać. Na uwagę zasługuje także niezwykle sztywna oprawa, mnogość kolorowych zdjęć i fakt, że książkę można rozłożyć poziomo i sama się nie zamyka! To z pewnością kolejny plus. Kartki są śliskie, ale nieco cienkie. Nie gną się jednak podczas czytania. Książki dla dzieci, a szczególnie taka, świetnie sprawdzą się też jako lektura dla dorosłych. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

4 komentarze:

 1. Fajna książeczka. Na pewno zainteresuje młodego czytelnika. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Książeczka bardzo ciekawa :D Na pewno nie jedno dziecko będzie nią zainteresowane :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna jest ta książka, miałam okazję czytać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna książeczka dla dzieci :) podoba mi sie okładka :)

  OdpowiedzUsuń