Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 16 lipca 2020

,,Kobiety, które nienawidzą" Kazimierz Kyrcz Jr.

Czas na kolejną przygodę z twórczością Kazimierza Kyrcza Jr. Mowa o książce ,,Kobiety, które nienawidzą".


Autor dał się poznać dzięki dwóm wcześniejszym publikacjom z serii z Kubą Szpikulcem. Tym razem także nie sposób oderwać się od prowadzonej wartko akcji. Na początku wydaje się, że nic do siebie nie pasuje. Ot, coraz to kolejne historie policyjne i związkowe. Z czasem jednak wszystko zaczyna wszystko łączyć się w spójną całość. Poznamy dalsze losy Kuby Szpikulca, dowiemy się, kto nim jest, a także prześledzimy śledztwo w sprawie nowego zabójcy - Boba Zabójcy. Kto za wszelką cenę mści się na policyjnych parach?

Zakończenie sugeruje, że powstanie dalsza część tej serii, tym bardziej, że jedna z bohaterek postanawia wstąpić w policyjne szeregi. Czy jej się powiedzie i zrealizuje plan? Nie wiadomo. Wiadomo jednak, że od powieści ,,Kobiety, które nienawidzą" trudno się oderwać. Przeczytałam ją praktycznie w jedno przedpołudnie, nie mogąc doczekać się rozwiązania zagadki (nie domyśliłam się, kto jest mordercą). Za publikacją przemawiają też z pewnością krótkie rozdziały oraz nietuzinkowi bohaterowie.

Choć może się wydawać, że nieco zbity tekst będzie nastręczał trudności, nic bardziej mylnego. Po treści płynie się swobodnie, czekając, co autor przygotował dla nas za kilka stron. W tej serii ukazały się od początku: ,,Dziewczyny, które miał na myśli" oraz ,,Chłopcy, których kochano za mocno". Jeżeli lubisz nietuzinkowe powieści, od których nie sposób się oderwać, koniecznie daj jej szansę. Serdecznie polecam.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins.

3 komentarze:

  1. Dobrze, że być może powstanie kontynuacja.

    OdpowiedzUsuń
  2. Coś czuję, że byłyby to moje klimaty. Muszę poszukać w bibliotece książek tego autora.

    OdpowiedzUsuń
  3. Jestem ciekawa tej książki i planuję ją przeczytać. 😊

    OdpowiedzUsuń