Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 19 lipca 2020

,,Szukając diagnozy" dr med. Lisa Sanders

,,Szukając diagnozy" dr med. Lisy Sanders to zbiór felietonów historii pacjentów, które zostały podzielone na kilka kategorii.

Są to Gorączka, Ból brzucha, Ból głowy, Duszności, Urojenia, Utrata przytomności, Wysypka, Osłabienie. W każdej z nich znajduje się kilka historii pacjentów. To na co zwraca uwagę Lisa Sanders, to to, że lekarze się wspierają. Jeżeli mają do zdiagnozowania jakiś przypadek, z którym wcześniej się nie spotkali, pytają starszych i młodszych stażem kolegów. Konsultują ze sobą pacjentów, tak, aby jak najbardziej i w najodpowiedniejszy sposób udzielić im pomocy.

Autorka pokazuje też, że należy słuchać tego, co pacjent ma nam do powiedzenia. Często też z drugiej strony wydaje nam się, że jakieś kwestie są nieistotne i zbyt błahe, by o nich wspominać. Okazuje się, że nawet drobnostki mogą uratować nasze, czy czyjeś życie. Należy zwracać uwagę na każdy detal. ,,Szukając diagnozy" dr med. Lisy Sanders to zbiór felietonów z rubryki Diagnosic ,,The New York Times Magazine". Czyta się je bardzo przyjemnie.

Dla kogo właściwie jest ta lektura? Dla zwykłych ludzi, ale nie po to, byśmy sami się diagnozowali, a uczulić nas na różne symptomy, do których z czasem się przyzwyczajmy i nie mamy ich w pamięci. Także o tym, by pamiętać o przyjmowanych lekach, także tych, które lekarz zapisał nam niedługi czas temu. To także świetna publikacja dla lekarzy, którzy być może spotkają się kiedyś z takim ,,problemem" i coś im zaświta w pamięci. To w końcu ponad 350 stron świetnej lektury, od której trudno się oderwać. Autorka była inspiratorką, a następnie konsultantką serialu „Dr House”. To chyba najlepsza rekomendacja.

2 komentarze: