Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 1 lipca 2020

,,Nawyki bogatych i biednych" Michael Yardney, Tom Corley

Jakiś czas temu miałam okazję zapoznać się z ,,Jak czytać ludzi" z serii ,,Zainwestuj w siebie". Dziś przyszedł czas na ,,Nawyki bogatych i biednych".


Jak to jest, że niektórzy, zdaje się, mają naturalne nawyki i predyspozycje do powiększania swojego majątku, a inni nie? Temu tematowi przyglądają się Tom Corley oraz Michael Yardney, którzy dziesiątki lat poświęcili nauce inwestowania, opiniowaniu, ankietowaniu, pomocy zamożnym przedsiębiorcom. Swoimi wskazówkami postanowili podzielić się w publikacji, która w Polsce ukazała się nakładem wydawnictwa Kompania Mediowa. Zapraszam do dalszej lektury.

Okazuje się bowiem, że zamożni rodzice przekazywali swoim dzieciom umiejętności i wiedzę, aby założyli swój biznes, nawet na boku z pracą na etacie, inwestowali w aktywa, nieruchomości, mieli kilka gałęzi przychodu. Opiekunowie uboższej warstwy społeczeństwa uczyli zaś swoje pociechy, że należy mieć solidne wykształcenie, stałą pracę, dom pod hipotekę i stateczne życie. Dwie skrajnie różne opcje, prawda? Trzeba przyznać, że widać nawet po naszych rodzimych realiach, że coraz częściej wykształcenie nie przekłada się na zarobki. Co pokazał ostatni czas, ludzie, którzy utrzymywali się tylko z jednej gałęzi, w dobie koronawirusa mieli problem z przetrwaniem. Takie tiki, jak zmienić swój rok myślenia, poznajemy w książce ,,Nawyki bogatych i biednych".

Szczerze mówiąc, coraz częściej odchodzę od lektury typowych poradników, gdzie autor ma opinię i myśli wszechwiedzącego. Bardzo jednak lubię serię ,,Zainwestuj w siebie", ponieważ w dwóch wydanych dotąd publikacjach z tego cyklu, autorzy nie narzucają swojego zdania, a jedynie pokazują rozwiązania, z których możemy skorzystać lub nie. Przyznam, że niezwykle taka forma prowadzenia narracji mi odpowiada. Każdy opisuje temat, na którym się zna i w którym ma odpowiednie doświadczenie. Zapoznałam się z tą pozycją z niezwykłą przyjemnością, wynosząc dla siebie kilka nowych szczegółów.

5 komentarzy:

 1. Słyszałam o tej książce i będę chciała się z nią zapoznać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie, że wyniosłaś z tej książki coś dla siebie. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo interesują mnie biznesowe książki, ponieważ w ten sposób można dowiedzieć się wiele na temat prowadzenia biznesu i wiele na temat tego, w jaki sposób radzić sobie z wieloma ważnymi kwestiami. Teraz też interesują mnie książki związane z budownictwem, a konkretnie z nowoczesnymi technologiami, bo interesują mnie różne systemy, sterowniki i wszystko, co z tym związane, co będzie można wykorzystać w moim sklepie. Na stronie Automatyka-sklep widziałem już kilka propozycji i to chyba właśnie na ich usługi się zdecyduję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przy prowadzeniu sklepu odpowiednia logistyka jest bardzo ważna. Jest to trochę bardziej skomplikowane w przypadku, gdy prowadzimy sklep online. Trzeba umiejętnie wszystko rozplanować, aby produkty docierały na miejsce we właściwym czasie i ilości i biznes mógł sprawnie działać. Sprawdźcie sobie usługi https://www.flexls.pl/

  OdpowiedzUsuń
 5. Osobiście mam w planach otwarcie własnej firmy i będzie to sklep internetowy, ale obawiam się, że nie poradzę sobie z tym wszystkim. Coraz częściej myślę nad tym, aby wynająć firmę, która zajmie się całą logistyką. Polecano mi ofertę https://packfully.pl/oferta/fulfilment/ i wydaje się być ona imponująca. Takie usługi zawsze są potrzebne, bo z czasem samemu naprawę ciężko wszystko ogarnąć i na pewno taka pomoc będzie niezwykle ważna. Korzystajcie, sprawdzajcie i szukajcie dla siebie propozycji. Myślę, że to pomoże Waszemu biznesowi.

  OdpowiedzUsuń