Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 16 sierpnia 2020

,,Bad Saint" Monica James

Miejmy nadzieję, że na fali wakacji wszyscy czytamy coraz więcej powieści. Książki dla kobiet wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Dziś czas na publikację ,,Bad Saint" autorstwa Monici James.
Monica James to zagraniczna pisarka, której kolejne publikacje podbijają kolejne rynki i zyskują miano bestsellerów. Przyszedł czas także na Polskę. Jak wypada ,,Bad Saint", który jest pierwszym tomem trylogii o niegrzecznym chłopcu? Gorące dni sprawiają, że mam czas na mało wyczerpujące intelektualnie lektury, dlatego chętnie sięgam po tzw. literaturę kobiecą. Korzystając z wolnego dnia, postanowiłam poznać Willow Shaw, modelkę, która właśnie rozpoczyna swoją podróż poślubną z milionerem Drew Gibbsem. Nieoczekiwanie, raj zostaje przerwany przez porwanie. Willow zostaje uprowadzona przez nieświętego Sainta.

Już we wstępie od autorki dowiadujemy się, że nie będzie to grzeczna historia i zapoznajemy się z nią na własną odpowiedzialność. Zobaczymy drugą stronę porwania, wejdziemy w psychikę Willow, która z każdym dniem staje się coraz bardziej przywiązana do swojego oprawcy, który... zaczyna o nią dbać. Czy między oprawcą a ofiarą może nawiązać się na tyle silna relacja, żeby Saint postanowił poświęcić dla niej całe swoje dotychczasowe życie? Monica James umiejętnie kluczy wątkami, co chwilę ujawniając kolejne szczegóły z życia obojga bohaterów.

Lubię takie historie, w których co chwilę wychodzą na jaw nowe fakty. Autorka przygotowała dla czytelników wiele ciekawych historii, których rozwiązanie nastąpi także w kolejnych dwóch tomach trylogii. Nie mogę się ich doczekać. To lekka powieść, od której nie sposób się oderwać, nie poznawszy ostatniego zdania. To pomieszanie romansu, erotyku i kryminału. Takie połączenie powoduje, że na brak wrażeń z pewnością nie będziemy narzekać!

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

4 komentarze:

 1. Słyszałam o niej, ale nie miałam okazji czytać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie spotkałam się jeszcze z tą książką, ale mnie zaciekawiła :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jakoś nie odnajduje się w tego typu historiach. 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi na ciekawą powieść, jednak chyba nie dla mnie. Fajna recenzja, chociaż trochę przykrótka :(

  Zapraszam: <a href="https://czytanko.pl>czytanko.pl</a>

  OdpowiedzUsuń