czwartek, 15 października 2020

,,Jak długo trwa teraz?" Opracowanie zbiorowe

,,Jak długo trwa teraz?" Opracowanie zbiorowe to zbiór odpowiedzi na 191 pytań z różnych dziedzin, z którymi można się zapoznawać w wolnych chwilach.


Jest to coś takiego jak złożona encyklopedia. Pytania zostały podzielone na kilka głównych kategorii, w których są pytania i odpowiedzi, do niektórych nawet po dwie. Można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy, które mogą poszerzyć naszą wiedzę w różnych dziedzinach. Całość jest ciekawa i stosunkowo wciągająca. Nie trzeba z całością zapoznawać się na raz, można sobie dawkować tę lekturę w mniejszych ilościach.

Pytania, zgodnie z okładką, niekiedy faktycznie są dziwne i dość często przemykała mi przez głowę myśl, jakim sposobem ktoś mógł wpaść na zadanie takiego pytania. Jeśli więc o tę kwestię chodzi, na pewno będzie zainteresowani niektórymi odpowiedziami na nurtujące czytelników kwestie. Może okaże się, że dzięki tej publikacji kilka Waszych wątpliwości odejdzie w zapomnienie.

,,Jak długo trwa teraz?" Opracowanie zbiorowe to pozycja typowo dla tych, którzy lubią poznawać nowe fakty, chcą dowiedzieć się czegoś ciekawego czy zwyczajnie w wolnym czasie zapoznać się z pytaniami, na które odpowiedzi bywają zaskakujące. Po raz pierwszy miałam okazję zapoznać się z tego typu zbiorem i jestem zaskoczona tym, w jaki sposób można to zgrabnie podzielić i napisać odpowiedzi z rozmysłem.    

3 komentarze:

  1. Może to być ciekawa lektura, może dam jej szansę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Może być fajne :) Nie wiem, czy kupię, ale jeżeli kiedyś wpadnie mi w ręce, na pewno jej się przyjrzę.

    OdpowiedzUsuń