Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 8 listopada 2020

,,Banksterzy" Adam Guz

,,Banksterzy" otrzymani z Taniejksiazki.pl to moje pierwsze spotkanie z twórczością tego autora. Sprawdźcie też inne bestsellery w księgarni.

 

Książka i film. Kolejność może być przypadkowa, jednak nie ukrywam, ze o wiele przyjemniej czyta/ogląda się coś, co znamy już też z innej płaszczyzny. Tak było też w chwili,  gdy sięgałam po ,,Banksterów". Film w kinach, jednak wiadomo, że z racji obecnej sytuacji panującej w kraju nie udało mi się go jeszcze obejrzeć. Z książką jednak możemy zapoznać się bez przeszkód w każdej chwili, do czego serdecznie Wam zachęcam.

Są takie historie, które napisało życie i takie, o których nikt nie mógłby sobie wymyślić. Książka opowiada przede wszystkim o pracy banków. Jak wiadomo, ich głównym celem jest zarobek, nie do końca przejmując się dobrem klienta, o czym mieli okazję przekonać się niektórzy bohaterowie. Wzięcie kredytu we frankach nie wyszło im na dobre, podobnie jak inwestycje, proponowane przez bank. To nie mogło się dobrze skończyć.

Publikacja nie jest zbyt obszerna, więc na spokojnie można się z nią zapoznać w wolne popołudnie, czy też wieczór. Dzięki temu, że rozdziały są krótkie, a akcja toczy się kilkutorowo naprawdę szybko mknie się przez kolejne strony. Początki rozdziałów także sprawiają, że można dowiedzieć się z nich czegoś ciekawego. Jestem bardzo ciekawa, jak zostało to przełożone na kinową wersję.

,,Banksterzy" Adama Guza to historia, którą napisało życie. Przez to, że lata temu ludzie pobrali kredyty we frankach ich należności wobec banku niewyobrażalnie się podniosły i pewnie w sporej części te kredyty są spłacane do dziś. Adam Guz pokazuje, że dla banku najważniejsze jest tylko jego dobro i korzyści, które może otrzymać z każdego jednego klienta.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.       
      

14 komentarzy:

 1. Bardzo zaciekawiła mnie ta książka i chętnie bym ją przeczytala

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam okazję czytać, ciekawa lektura.

  OdpowiedzUsuń
 3. O dziwo książka jest o wiele ciekawsza od filmu Banksterzy

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie pamiętam że film nie był jakiś super, książka jest o wiele lepsza?

  OdpowiedzUsuń
 5. Mocna recenzja. Książka przypadła mi do gustu. Czytałem tydzień temu i szukałem recenzji. Zgadzam się z nią w 100%

  OdpowiedzUsuń
 6. Super recenzja. Muszę przeczytać książkę!

  OdpowiedzUsuń
 7. Już sama okładka zachęca znanymi twarzami, muszę dać jej szansę!

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo zaciekawiła mnie ta książka i chętnie bym ją przeczytala

  OdpowiedzUsuń
 9. Twoja recenzja zdecydowanie mnie zachęciła, może przeczytam w okresie zimowym!

  OdpowiedzUsuń
 10. Uwielbiam tę pozycję! Często do niej wracam wieczorami

  OdpowiedzUsuń