Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 13 listopada 2020

,,Rok pełen inspiracji" Regina Brett

Regina Brett, kobieta doświadczona przez życie, bestsellerowa autorka felietonów, a teraz także kalendarzo-dziennika ,,Rok pełen inspiracji". Zacznij dobrze nowy rok, już od teraz.

 

Co jest bardzo dobrym pomysłem, to fakt, że ,,Rok pełen inspiracji" można wykorzystywać spokojnie w kolejnych latach, ponieważ na taki okres czasu został zaprojektowany kalendarz. Dodatkowo co tydzień znajduje się jakaś myśl przewodnia z felietonem autorstwa Reginy Brett, pytaniem do przemyślenia, zadaniem do wykonania oraz afirmacją do powtarzania. Wszystkie te zabiegi mają spowodować poprawienie jakości naszego życia. Jestem przekonana, że tak się stanie. Autorka dała się poznać czytelnikom na całym świecie jako ciepła osoba, która nie załamała się w przeciwnościach losu - usunięcie piersi, wyczerpujące leczenie. Swoją energią i siłą ducha obdarza miliony odbiorców na całej kuli ziemskiej.

Od czasu do czasu pojawiają się także dwustronne karty, na których możemy zapisać np. manifest urodzinowy, źródła radości, list do siebie jako dziecka, wspomnienia dobrych miejsc czy plany nauczenia się konkretnych czynności lub dziedzin. Myślę, że pozycja będzie miała poniekąd działanie terapeutyczne. Dzięki funkcji kalendarza, nie zapomnimy o najważniejszych wydarzeniach, ale poprzez felietony i zadania pomiędzy do wykonania otulimy się ciepłem, wrócimy do dobrych chwil, uwierzymy w chwili zwątpienia, że nic nie jest przesądzone i lepsze czasy znów do nas wrócą. Przy rozkładzie tygodniowym (na poniższym zdjęciu) widać, że jet stosunkowo dużo miejsca na zapiski, ale także z boku zostawiono margines na notatki. Super sprawa!

Co także bardzo mi się spodobało, to rozmiar kalendarza. Jest poręczny, mniej więcej rozmiaru szkolnego zeszytu. Został pięknie wydany na takich ,,aksamitnych" kartkach. To dziennik, który możesz zacząć używać od dowolnego momentu, nie tylko początku roku. Dzięki możliwości wpisywania dat samodzielnie nie będzie żadnego problemu. Możesz uzupełnić np. miesiąc, później wrócić do niego po jakimś czasie. Najważniejsze jest jedno - dzięki afirmacjom zaopiekujemy się sobą, może trochę zwolnimy w codziennym pędzie. Znajdziemy czas na przyjemności, dla rodziny. Dla lepszego ,,ja". Do tego Cię zachęcam.  





4 komentarze:

 1. Taki kalendarz z przesłaniami na różne tematy jest ciekawy, dodatkowo mała wielkość jest jego atutem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli ktoś lubi tego typu poradnikowe kalendarze, to będzie niezła gratka. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląda całkiem przyjemnie, a że czas na szukanie kalendarzy dobry, to temu z chęcią przyjrzę się bliżej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie czegoś takiego szukam na prezent dla cioci - myślę że się spodoba.

  OdpowiedzUsuń