Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 4 grudnia 2020

,,Polowanie na potwory. Poradnik dla babysitterek" Joe Ballarini
Debiuty nie zawsze muszą być bardzo udane. Wiadomo, że dany twórca dopiero zaczyna swoją pisarską przygodę, więc zdarza się tak, że czasami trzeba coś jeszcze dopracować, ulepszyć. Tak się na szczęście nie stało w przypadku książki ,,Polowanie na potwory. Poradnik dla babysitterek", którą napisał Joe Ballarini. Jak pisze na zakończenie, dzieci lubią się bać, a więc stworzył dla nich coś, co powinno przypaść im do gusty. Jestem przekonana, że tak się stanie. Po zapoznaniu się z pierwszym tomem już nie mogę doczekać się kolejnej części. Jeżeli okaże się tak samo dobra jak ta to już jestem zachwycona. 

Opiekunka dla dzieci? Czy to praca marzeń dla Kelly Ferguson, która pragnie zarobić brakujące pieniądze na letni obóz? Podejmowała się już naprawdę różnych prac. Wiedziała jednak, że teraz musi wziąć sprawy w swoje ręce i zadziałać także w innych kierunkach. Praca opiekunki dla dzieci, jak zapewniała koleżanka, miała być wspaniała. Wystarczy tylko pobawić się z dzieckiem, uśpić je i mieć wieczór dla siebie. W chwili gdy Kelly szykowała się na imprezę jej mama zgodziła się, by ta zaopiekowała się synkiem jej szefowej. Kelly nie miała wyjścia. I tak nie mieli za dużo pieniędzy, więc rodzicielka nie mogła stracić pracy. Nastolatka nie sądziła, że ten wieczór zapamięta na długo.

,,Polowanie na potwory. Poradnik dla babysitterek" to pierwszy tom serii, który doczekał się także ekranizacji na Netflixie. Wersji filmowej nie miałam jeszcze okazji oglądać, jednak tą książkową jestem naprawdę oczarowana. Autor stworzył powieść na zasadzie dziecięcej wyobraźni, w której potwory istnieją naprawdę. W tej pozycji ich tępieniem zajmują się babysitterki, które różnie sobie z tym radzą. Akcja z każdą stroną przyśpiesza tempa, a fabuła do samego końca jest wciągająca. Początkowo nudna praca przynosi Kelly mnóstwo emocji i to wszystko w jedną noc. Jeśli lubicie niebanalne powieści młodzieżowe i takie przeznaczone dla starszych dzieci to ta powinna przypaść do gustu Wam lub Waszym podopiecznym. Ja już wyczekuję jej kontynuacji.
 
Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.       
      

9 komentarzy:

 1. Książka jest naprawdę bardzo ciekawa, jestem też ciekawa jej ekranizacji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Początek recenzji wprowadza moment grozy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze jednak, że się nie sprawdza i okazuje się, że książka jest super

   Usuń
 3. Myślę, że dziewczynkom może się spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 4. No to muszę na Netflix poszukać , bo zapowiada się ciekawie

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie planowałam zabierać się za tę książkę, ale skoro mówisz, że naprawdę warto, to może się skuszę. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. O książce słyszałam, ale nie wiem czy uda mi się w natłoku innych książek po nią sięgnąć.

  OdpowiedzUsuń
 7. Brzmi bardzo ciekawie, lubię czytać takie historie (sobie również, nie tylko dzieciom).

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetnie się nam rodzinnie czytało tę książkę, moja młodzież zadowolona z lektury. :)

  OdpowiedzUsuń