Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 6 grudnia 2020

,,Pretty Reckless" L.J. Shen

,,Pretty Reckless" otrzymana z Taniejksiazki.pl jest moim pierwszym spotkaniem z twórczością autorki. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni


Nie miałam przyjemności zapoznać się z twórczością pisarki, ale po lekturze ,,Pretty Reckless" z największą chęcią to zmienię. To bardzo przyjemna lektura, która wciągnęła mnie w swoje sidła już od pierwszych stron i nie wypuściła do ostatniego zdania. Tym bardziej się cieszę, że sprawdziłam na zagranicznej stronie i są już 3 tomy tej serii. Mam nadzieję, że w Polsce nie będziemy musieli zbyt długo czekać na ich przekład. Ja się zachwycam, a o czym właściwie traktuje najnowsza wydana w kraju powieść autorstwa L. J. Shen?

Poznajemy Darię Followhill, córkę baletnicy, która więcej uwagi poświęca dobrze zapowiadającej się Vii Scully, niż własnemu dziecku. Przynajmniej tak wydaje się 14-letniej Darii. Pewnie dlatego, gdy w wyniku zbiegu okoliczności znajduje list zaadresowany do Sylvii, nie waha się przed tym, by go zniszczyć. Pomaga jej w tym nieznajomy chłopiec, który prosi, by zarezerwowała dla niego wszystkie pierwsze razy. Niedługo później okazuje się, że Via znika, a tajemniczym młodzieńcem był nikt inny, jak jej brat bliźniak, Penn Scully. Czy wybaczy dziewczynce, która zniszczyła ich wspólną przyszłość z ukochaną siostrą?

Dzieli ich wszystko, Daria, wywodząca się z bogatej rodziny. Penn, wywodzący się z dzielnicy po drugiej strony torów. Ona - kapitanka cheerleaderek. On - kapitan przeciwnej drużyny futbolowej. Łączy jednak jedno - uczucie, które połączyło przy pierwszym spotkaniu. Czy miłość i nienawiść przedzielone cienką granicą sprawią, że tych dwoje będzie miało szansę na szczęśliwe jutro? Jak w tym wszystkim usytuuje się zaginięcie Vii, zdobywanie stypendium i skrajne warunki materialne Scully'ego. Jednego jestem pewna - bohaterowie są jak dzień i noc, ale dzięki tym przeciwieństwom nie sposób się od publikacji oderwać. L. J. Shen stworzyła prawdziwą literacką perełkę, przy okazji romansu ukazując lęki i zachowania młodzieży, nie tylko tej zagranicznej. W końcu każdy z nas ma jakieś sekrety... Z całego serca polecam i czekam na kontynuację. Czuję, że się nie zawiodę.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.       
      

10 komentarzy:

 1. Mam ją w planie i czeka na półce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda, jak wiele sekretów towarzyszy nam w życiu, nie tylko innych ludzi, ale i nas samych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Po książkę nie sięgnę, nie moje klimaty, lepiej zagospodaruję czas na inne propozycje czytelnicze. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam o niej. Może się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze, że pierwszy tom okazał się już bardzo wciągający.

  OdpowiedzUsuń
 6. takie historie są bardzo popularne. Trochę jak Romeo i Julia. Mnie odpycha sama okładka. Ten papieros zupełnie tu nie pasuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też na ten papieros zwróciłam uwagę, widzę, że nie jestem odosobniona. ;)

   Usuń
 7. To nie jest książka w moim typie, więc ją sobie odpuszczę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie miałam w planach jej czytać, ale zaciekawiłaś mnie, więc możliwe, że jednak się z nią zapoznam.

  OdpowiedzUsuń