Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 22 grudnia 2020

Prezentownik #1

 Czas przedświąteczny to idealny moment na to, by pomyśleć o prezentach dla bliskich. Prezentowane propozycje będą świetnym pomysłem także w czasie innych okoliczności. No to zaczynamy.

,,Naprawdę?" Jeremy Clarkson


Niegdyś obwoźny sprzedawca pluszowych misiów Paddingtonów, dziś stylowy farmer Jeremy Clarkson w swojej karierze przeszedł… wróć… przejechał wyjątkowo długą drogę, a jego miłość do samochodów poddawana była wielu wymagającym próbom. Tymczasem świat z dekady na dekadę stawał się coraz bardziej irytujący i sprawiał, że dzień w dzień na usta cisnęło się retoryczne pytanie:

Naprawdę?

Czasem po prostu nie ma wyboru: trzeba zagryźć zęby i przejechać przez progi zwalniające na pełnym gazie! I kiedy Jeremy tak pędzi przed siebie, zwykle roztrząsa ważkie kwestie. Z jego najnowszej książki dowiecie się między innymi:
- jak żyć pośród ludzi piszących recenzje zmywarek
- czy można naprawić iPhone’a kryształkami cukru
- który samochód potrafi obudzić dorosłego drzemiącego w każdym z nas
- z czym mogą się kojarzyć męskie koszule z krótkim rękawem
- dlaczego powinniśmy pozbyć się lodówek.

Jeremy Clarkson, wciąż w znakomitej formie, po raz kolejny wciska do dechy pedał gazu. Zapnijcie pasy! Szykuje się naprawdę ostra jazda!

~*~Skorzystaj ze starożytnej mądrości we współczesnych realiach!

Kiedy zaczniesz myśleć jak mnich, zrozumiesz:
- jak przezwyciężać negatywne nastawienie
- jak przestać wszystko nadmiernie analizować
- dlaczego porównywanie się do innych zabija miłość
- jak obrócić swoje lęki na własną korzyść
- dlaczego nie można znaleźć szczęścia, kiedy się go szuka
- że nie możesz się utożsamiać ze swoimi myślami
- jak odnaleźć spełnienie
- dlaczego życzliwość to klucz do sukcesu.

Jay Shetty, śledzony przez miliony internautów mówca i twórca On Purpose – jednego z najpopularniejszych podcastów – dzieli się ponadczasową mądrością, którą zdobył, gdy wiódł żywot mnicha. Korzystając z niej, przedstawia szereg łatwych do wdrożenia działań – pomogą ci one uwolnić się od niepokoju i nadać życiu głębszy sens.

~*~Rewolucyjny system łączący dziennik, organizer i notes! David Sinden, autor światowego bestsellera The Little Book of Calm Colouring, stworzył piękną i praktyczną książeczkę, w której możesz zapisywać swoje projekty, cele i codzienne obowiązki, a potem śledzić swoje postępy w ich realizacji.
Nowe, jeszcze piękniejsze wydanie

Bullet Book to połączenie dziennika, organizera i notesu – to twórczy i efektywny system organizacyjny. Zacznij od zapisania w odpowiednim miejscu swoich tygodniowych i miesięcznych celów, specjalnymi symbolami oznacz ważne i długoterminowe zadania, a potem w cudow-nie prosty sposób monitoruj swoje postępy na przeznaczonych do tego stronach. Bullet Book to miejsce na zapisanie codziennych „przypominajek” i dat ważnych spotkań, ale także twoich życiowych aspiracji, marzeń i nadziei. Ta książka pozwoli ci zachować równowagę między określaniem celów krótko- i długo-terminowych, zachęci cię do tworzenia własnych kreatywnych list i podsunie ci mnóstwo inspirujących wskazówek.
- planuj z prawdziwą przyjemnością
- osiągnij równowagę w życiu
- monitoruj zadania
- kontroluj harmonogram
- realizuj cele i marzenia
- zadbaj o zdrowe nawyki
- żyj życiem, jakiego pragniesz.

~*~„Jakieś dwie–trzy sekundy” – brzmi krótka odpowiedź. Nieco dłuższa wymaga zagłębienia się w neurobiologię, mechanizmy podświadomości i medytacyjną percepcję czasu. Przekonajcie się, że teraźniejszość może mieć zupełnie inne oblicze!

Dlaczego nie kichamy podczas snu? Co sprawiło, że Pluton przestał być planetą? Skąd się biorą bąbelki? Czy cząstki elementarne mogą mieć kolor? Jak młodo można umrzeć ze starości? Co się dzieje, kiedy jedna czarna dziura wchłania drugą? I czy odciski palców człowieka zmieniają się z wiekiem?

Życie często podsuwa nam zadziwiające pytania. Kiedy poszukujemy odpowiedzi, wyruszamy we wspaniałą, pełną przygód i zasadzek podróż. Jak długo trwa teraz? to najnowsza książka niezwykle popularnej serii magazynu New Scientist, znanej polskim czytelnikom m.in. z bestsellera Dlaczego pingwinom nie zamarzają stopy?. Znajdziecie tu dosłownie wszystko: od fal grawitacyjnych po wspomnienia złotej rybki. Będziecie się dobrze bawić i niepostrzeżenie przyswoicie sporą dawkę wiedzy z różnych dziedzin nauki.

~*~

Wszystkie powyższe książki dzięki uprzejmości AIM Media będą dostępne na licytacjach z okazji 29. Finału WOŚP. Zachęcam do dołączenia!


7 komentarzy:

 1. Sporo ciekawych publikacji, będzie co czytać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe, oryginalne pomysły na prezent. W końcu coś innego niż standardowe powieści świąteczne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe propozycje. A Clarkson a uwielbiam. Super gościu z niego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawe inspiracje prezentowe.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawe propozycje książkowe, chętnie bym je przygarnela

  OdpowiedzUsuń
 6. Coś innego, a to zawsze mnie przyciągnie, chętnie buszuję w takich klimatach, trochę przekornych, pod prąd, dających do myślenia. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zacznę najpierw od Jak długo tra teraz, to zdecydowanie może być coś dla mnie. :)

  OdpowiedzUsuń