Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 30 stycznia 2021

,,Perversion" T. M. Frazier

  ,,Perversion" otrzymana z Taniejksiazki.pl to moje kolejne spotkanie z twórczością T. M. Frazier. Sprawdźcie też inne bestsellery w księgarni
T. M. Frazier to wybitna autorka powieści, które popularność zdobyły nie tylko za granicą. Bestsellerowa seria King, Preppy, a teraz przyszedł czas na ,,Perversion". O czym opowiada pierwszy tom nowego cyklu? Nawiasem mówiąc, pisarka w podziękowaniach wspomina, że to już jej 30 wydana publikacja. Nie wszystkie doczekały się jeszcze przekładu, ale z pewnością to tylko kwestia czasu. ,,Perwersja" to z pewnością nie jest grzeczna książka. Poznajemy Tristana Paine'a, który postanawia sobie, że do 16 lat nie odezwie się do nikogo ani słowem. Opiekunowie w kolejnych placówkach sądzą nawet, że nie słyszy. Tymczasem wydawać by się mogło, czeka na właściwy moment. Jest nim spotkanie z Emmą Jean Parish, która ,,wciska" mu opiekę nad kotkiem, a przy okazji... zwija portfel. Iskry, które przeskakują między nimi przy dotknięciu dłoni, zapadają obojgu w pamięci na długie lata!

Przenosimy się do miasteczka Lacking na Florydzie, gdzie rządzą trzy gangi - ,,Bractwo Bedlam", ,,Los Muertos" oraz ,,Nieśmiertelni Królowie". Chwilowo został zawarty rozejm, ale jego czas dobiega końca, a jedna grupa wchodzi w drogę drugiej. Z tego nie może wyniknąć nic dobrego. Jak się okazuje, w Bractwie Bedlam złą sławą odznacza się Ponury, z którym nikt nie chciałby mieć bliższej styczności. Tymczasem na jego postać trafia Emma Jean Parish. Co wyniknie z tego spotkania? Jaki los czeka tych, którzy nie zdradzają całej prawdy? To z pewnością nie wróży niczego dobrego.

Muszę przyznać, że ostatnio, na moje szczęście, trafiam na publikacje, które wciągają mnie od pierwszej strony i nie pozwalają oderwać się od nich do ostatniego zdania. Także tak było w przypadku ,,Perversion". To publikacja, obok której można przejść obojętnie. Fabuła inna niż wszystkie, wojna gangów, niebezpieczeństwo czające się na każdym kroku. Spotkanie, które może odmienić całe przyszłe życie, zarówno Tristana, jak i Emmy. Przyjaźnie, które wcale nie muszą nimi być. Jednym słowem, miks wydarzeń i emocji, które spowodują, że prawie że podskoczyłam z radości, gdy zobaczyłam w lutowych zapowiedziach część drugą, czyli ,,Possesion". Koniecznie musicie poznać tę historię!
 
Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka. 
 

10 komentarzy:

 1. Nie znam jeszcze twórczości tej autorki, ale tematycznie początek serii zapowiada się interesująco.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dam się skupić na lekturę tej książki. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. a mnie zniechęca sama okładka. nie wiem dlaczego, w ogóle nie pasuje mi do klimatu książki

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię takie literackie klimaty,chętnie sięgam po książki trzymajace w napięciu od pierwszej do ostatniej strony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też, wtedy nie wiem kiedy mija mi czas z taką książką :-)

   Usuń
 5. Myślę, że nie odnalazłabym się w tej fabule. Nie mój klimat.

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj to nie moje klimaty, ale domyślam się, że znajdzie spore grono zwolenników ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie sądzę, abym się skusiła, chociaż historia przedstawia się w intrygującej strony. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie dziwię się radości niecierpliwego wyczekiwania drugiego tomu skoro pierwszy tak mocno porwał. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam ją na liście do przeczytania :)

  OdpowiedzUsuń