Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 5 stycznia 2021

Prezentownik #5

Siostra niedawno uświadomiła mi, że 2 stycznia minęły 4 lata prowadzenia własnej firmy. Dziś przedstawiam więc 2 propozycje prezentów w biznesowej odsłonie. Gotowi? To zaczynamy.

,,Efekt latte. Dlaczego nie trzeba być bogatym, by mieć bogate życie" A gdyby tak, bez większego ryzyka i drastycznych zmian, osiągnąć wolność finansową i podążyć za marzeniami?


David Bach, legendarny ekspert do spraw osobistych finansów, i mistrz narracji John David Mann opowiadają historię dwudziestoparoletniej redaktorki z Nowego Jorku. Zoey Daniels pracuje w magazynie podróżniczym, lubi swoje zajęcie i jest w tym dobra – gorzej radzi sobie z własnymi finansami, przytłoczona studenckim kredytem i zadłużeniem na karcie kredytowej. Nieustannie dręczy ją myśl: czy tak ma wyglądać moje życie?


Dziewczyna nie umie poradzić sobie z tym zapętleniem – dopóki, namówiona przez swą szefową, nie nawiąże pogawędki ze starszym mężczyzną pracującym w urokliwej brooklyńskiej kawiarni. Tych dwoje dojrzałych ludzi odsłoni przed nią „trzy sekrety wolności finansowej” i trzy mity na temat finansów. W ciągu pełnego emocji tygodnia Zoey odkryje, że życie osób z jej otoczenia jest bogatsze i bardziej złożone, niż się jej wydawało. A dzięki prostym i sprawdzonym wskazówkom Henry’ego ona również będzie mogła rozpocząć takie życie, o jakim zawsze marzyła.


Efekt latte może pomóc każdemu – starszym przedstawicielom wyżu demograficznego, niepewnym, czy odłożyli wystarczające środki na emeryturę, milenialsom tonącym po uszy w studenckich kredytach czy skłaniającemu się ku mądrzejszym wyborom pokoleniu Z. Każdy z nas, niezależnie od wieku, jest w stanie osiągnąć niezależność finansową. Książka wciąga i krzepi od pierwszej stronicy; tę inspirującą historię można poznać w niecałą godzinę, ale jej wpływ pozostanie z nami na zawsze.

Poznaj Efekt latte. Jesteś bogatszy, niż ci się wydaje.

~*~

,,Etykieta biznesu, czyli międzynarodowy język kurtuazji"

Kiedy weszłam do studia radiowego, prowadzący audycję zapytał mnie, o czym dzisiaj będziemy rozmawiali. Odpowiedziałam: „O zupie”. Dziennikarz zdziwił się i dopytał: „Przez pół godziny?”.

Odpowiedziałam: jak zwykle nie zdążymy wyczerpać tematu.

Prowadzący jeszcze bardziej się zdziwił, ale było, jak przypuszczałam.

Nie dało się odpowiedzieć na wszystkie pytania słuchaczy związane z zupą. I oczywiście nie rozmawialiśmy o różnych przepisach kulinarnych, tylko o zasadach etykiety.

Przecież inaczej się je zupę czystą i zawiesistą. Inaczej krem z jarzyn i zwykłą jarzynową.

Potem trzeba było rozwikłać dylematy związane z łyżką - gdzie ją odłożyć w trakcie jedzenia i po zjedzeniu zupy, a jak ją wkładać do buzi: czy przodem, czy może bokiem.

Trzeba było też wspomnieć o zupie już wyporcjowanej i o takiej, którą podaje się w wazie.

Ktoś mógłby powiedzieć, że życie przed audycją wydawało się takie proste.

Drodzy Czytelnicy, i po audycji, i po lekturze tej książki będzie dopiero łatwe. I w dodatku przyjemne.

~*~

Książki dzięki uprzejmości Studio EMKA będą dostępna na licytacjach z okazji 29. Finału WOŚP. Zachęcam do dołączenia!


20 komentarzy:

 1. Myślę, że nie jedna osoba będzie bardzo wnikliwie czytać ta książkę. Temat chyba dotyczy każdego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Etykietę biznesu miałam okazję czytać, bardzo wiele ciekawych informacji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie przeczytałabym pierwszą propozycję. Niestety w dzisiejszym świecie pokutuje przekonanie, że żeby być bogatym wewnętrznie to należy być bogatym zewnętrznie, a tu nic bardziej mylnego...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta pierwsza książka zainteresowała mnie. Odnalazłabym się w tej filozofii

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwsza propozycja mnie zainteresowała :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wiem dlaczego, ale zawsze wychodziłam z założenia, że pieniądze szczęścia nie dają, owszem ułatwiają życie, ale ich nadmiar może być nawet niebezpieczny. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Co do Etyki biznesu, to kiedyś mnóstwo takich książek pochłaniałam, dziś już niekoniecznie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie czytam tego typu książek. Ale kiedyś na OFF Piotrkowska usłyszałam rozmowę dwóch podpitych babek, jedna powiedziała coś w stylu "Jeśli nie masz hajsu, możesz chociaż mieć styl". A ładnym jest podobno łatwiej osiągnąć sukces.

  Karolina z TAMczytam

  OdpowiedzUsuń
 9. Witaj ♡
  Rzadko sięgam po takie książki, może to błąd i lepiej zapoznać się z ich treścią :)
  Pozdrawiam cieplutko ♡

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawe propozycje, z chęcią sama kiedyś po nie sięgnę. Wydaje mi się, że dla mnie będzie lepszym rozwiązaniem pierwsza.
  Carrrolina Blog-klik

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo ciekawe propozycje książek, idealne na prezent. Niestety wszyscy moi bliscy preferują gadżety elektroniczne w ramach prezentów, więc nie miałabym komu sprawić takiego podarunku. Ostatnio kupiłam nawet córce telewizor na urodziny, ponieważ prosiła mnie o niego przez pół roku.

  OdpowiedzUsuń
 12. Efekt Latte dobrze opisał moje wyobrażenie na temat efektu wieku średniego. Który teraz zwykle przychodzi wcześniej...

  OdpowiedzUsuń
 13. Moi znajomi raczej nie czytają książek, ale staram się ich do tego jakoś zachęcić. Ostatnio kupiłam swojej koleżance na urodziny książkę i powiedziałam, że jak ją przeczyta to dostanie drugą część prezentu - kolczyki swarovski. Prezent w postaci kolczyków swarovskiego bardzo jej się spodobał, ale książkę też przeczytała, więc jestem zadowolona. Pozdrawiam! :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Uwielbiam czytać książki :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Super artykuł :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Właśnie ja staram się dobierać prezenty patrząc na hobby danej osoby. Mężowi kupiłam ostatnio porządne gry komputerowe i faktycznie był bardzo zadowolony z takiego prezentu

  OdpowiedzUsuń
 17. Hmm a może szczoteczki do zębów? Sama właśnie będe chciała kupić taki upominek dla mojej siostry tym bardziej, że sama ostatnio wspominała, że planuje kupić coś porządnego

  OdpowiedzUsuń
 18. A może jakieś dobre produkty do włosów? Wydaje mi się, że taki prezent byłby jednak świetnym rozwiązaniem, dodatkowo też słyszałam, że kolagen posiada dobre działanie

  OdpowiedzUsuń
 19. Właśnie zbliżają się urodziny mojego taty i też mam duży dylemat co mu kupić w prezencie. Chciałabym jednak by ten upominek był naprawdę wyjątkowy

  OdpowiedzUsuń
 20. Z tego co słyszałam ostatnio to dobrą opcją są szczoteczki jonowe od https://ionickiss.pl/ . Wykonane są bardzo starannie i przede wszystkim mają one dosyć skuteczne działanie co jest również ważne

  OdpowiedzUsuń