Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 11 lutego 2021

Projektowanie stron www

Projektowanie stron www nie jest tak łatwą sprawą, jak mogłoby się wydawać. Jeśli chcemy mieć zrobione to ładnie warto pomyśleć o pomocy specjalistów.Projektowanie stron www jest zadaniem przewidzianym dla firm, które się tym zajmują. Sama nie dałabym rady stworzyć profesjonalnej strony, którą można by się pochwalić np. przed klientami. Już od samego początku prowadzenia bloga wiedziałam więc, że we wszystkich sprawach technicznych i programowych będę musiała polegać  na specjalistach. Nie ma w tym nic złego. Co prawda, jest to dość spory wydatek, by stronę zbudować od samego początku, jednak w niezmienionym stanie działa ona przez lata.

Jak możemy przeczytać na stronie, do wyboru mamy trzy podstawowe pakiety, jednak wykonawca jest gotów dostosować się do klienta i przygotować wszystko to, co sobie zażyczysz. Dzięki temu nie ma problemu z tym, że Twoja wizja rozminie się z tym co zostanie Ci przedstawione. Afterweb dba o wersję mobilną, ponieważ już połowa ruchu na danej stronie pochodzi właśnie stamtąd. Warto więc zatroszczyć się o to, by wszystko było czytelne. 

Termin realizacji także jest niezwykle szybki. Nie musisz martwić się tym, że prace przygotowawcze będą trwały miesiącami. Patrząc na ceny wydaje mi się, że są one porównywane z innymi firmami, jeżeli nie niższe. Warto przeanalizować sprawę i pomyśleć, czy projektowanie stron www to jest to w czym się dobrze czujesz, czy może lepiej zlecić to specjalistom.

Zdjęcie pochodzi ze strony www.afterweb.pl  

 

14 komentarzy:

 1. Też uważam, że projektowanie stron www warto oddać w ręce specjalistów.

  OdpowiedzUsuń
 2. w dzisiejszych czasach dobra strona www to podstawa, bez tego uciekają klienci, warto zainwestować w profesjonalne usługi

  OdpowiedzUsuń
 3. Osobicie sama zajmuje się takim projektowaniem stron, ale polecam tez postawienie na profesjonalistów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś jako informatyk bawiłam się w takie aktywności, teraz już na co inne się przerzuciłam. :)

   Usuń
 4. Strona internetowa to wizytówka więc warto zadbać by od samego początku budziła jak najlepsze odczucia w odbiorcy

  OdpowiedzUsuń
 5. Jesli nie jesteśmy oswojeni z takim programowaniem, to lepiej scedować na sprawdzoną firmę, zysk czasowy ogromny.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na razie nie potrzebuję strony, ale na pewno w razie potrzeby zwrócę się z tym do specjalisty ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz pracuje projektowany strony www nie jest łatwe
  . Przyznam ze chciałabym żeby kto moja stworzył tak od zera

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdecydowanie lepiej projektowanie stron www zostawić specjalistom, szczególnie że w dzisiejszych czasach dobra strona to podstawa. :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Kiedyś chodziłam na takie szkolenie z projektowania stron, oj nie było to łatwe zadanie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Uczyłam się projektowania www, więc obecnie stawiam strony samodzielnie. Jeżeli jednak ktoś tego nie potrafi, konieczny jest specjalista.

  OdpowiedzUsuń
 11. Bloga ogarniam sama, ale strona www to już wyższa szkoła jazdy, więc wtedy na pewno poprosiłbym o pomoc

  OdpowiedzUsuń
 12. Każdy bloger spędził dziesiątki godzin próbując ustawić wszystko na swojej stronie samemu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z jednej strony to satysfakcja, jak się te zagadki rozwiąże, z drugiej w tym czasie można by było zrobić coś innego. ;)

   Usuń