Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 12 lutego 2021

,,Possesion" T.M. Frazier

 ,,Possesion" otrzymana z Taniejksiazki.pl to kolejny tom serii, którego lektury nie mogłam się doczekać. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.    


Po zapoznaniu się z rewelacyjnym ,,Perversion" z niecierpliwością oczekiwałam momentu, kiedy będę mogła poznać dalsze losy Tristana Paine'a vel Ponurego oraz Emmy Jean Parish vel Sztuczki. Dzięki uprzejmości Tania Księgarnia mogłam to zrobić jeszcze przed oficjalną premierą. Z pewnością nasuwa Ci się pytanie czy ,,Possesion" trzyma poziom pierwszej części? Otóż tak. T. M. Frazier przygotowała dla swoich odbiorców istny rollercoaster, z którego nie wysiądziesz, dopóki nie przeczytasz ostatniego zdania, a i ono wprawi Cię w osłupienie. Książka nie jest szczególnie długa - ma nieco ponad 210 stron, szerokie marginesy i interlinie, które sprzyjają temu, że podczas lektury nasze oczy się nie męczą.

Emma Jean Parish nazywana przez Ponurego Sztuczką jest przetrzymywana przez Marca Ramosa, przywódcę gangu ,,Los Muertos". Początek trylogii pozostawił czytelnika z pytaniem, komu tak naprawdę dziewczyna może zaufać i czy to, co zbudowała przez kilkanaście lat jest prawdą, czy iluzją. ,,Possession" odpowie na te wszystkie pytania. W tym także na to, co działo się z siostrą Gabby, przyjaciółki E.J., gdy Marco zabrał je do swojego domu. Nie zabraknie gorących i przerażających scen z udziałem Sztuczki. Czy jednak wszystkie te wydarzenia, które przygotowała dla niej pisarka będą zgodne z jej wolą? O tym musisz przekonać się sam.

T. M. Frazier to bestsellerowa autorka, której publikacje także w Polsce cieszą się ogromną popularnością. Prezentowana trylogia ma w sobie pewną magię, która nie pozwala się od niej oderwać. Znów pojawia się to samo uczucie co poprzednio - nie mogę doczekać się zwieńczenia, które będzie nosiło tytuł ,,Permission". Gościnnie pojawia się także Preppy oraz King znani z innej popularnej serii pisarki. Co do bohaterów, poznamy tę lepszą i gorszą stronę Ponurego. Czy człowiek stworzony do zabijania wrogów odnajdzie w sobie pozytywne uczucia? Czy Sztuczka, wychowywana przez ulicę, zaryzykuje zdradą dla stabilizacji? No cóż, jednym słowem, będzie to porywająca lektura, obok której nie sposób przejść obojętnie. Serdecznie polecam!  
 
Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka. 
 

8 komentarzy:

 1. Bardzo dobrze, że drugi tom okazał się równie ciekawy jak pierwszy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze boję się drugich tomów, bo często są gorsze niż pierwszy, a tym bardziej niż ostatni. A tu niespodzianka: jest świetnie! To zawsze cieszy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyznam, że ja mam podobne odczucia, ale przy trzecim tomie, na drugim jeszcze pojadę klimatycznie, ale dopiero kolejny jest sprawdzianem dla pomysłu na długoterminową fabułę. :)

   Usuń
 3. Nie czytałam jeszcze pierwszej części, więc wszystko przede mną.

  OdpowiedzUsuń
 4. Twórczość tej autorki jeszcze przede mną, może kiedyś uda się za nią zabrać. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam wrażenie, że pozytywne uczucia drzemią w każdym z nas, podobnie, co trzeba przyznać, także te negatywne, sztuką jest odpowiednio się do nich odnieść.

  OdpowiedzUsuń
 6. nie jest ani autorki ani jej trylogii, ale dobrze wiedzieć, co na polskim rynku cieszy się dużą popularnością :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie słyszałam o tej serii, może akurat wtedy byłam na bakier z ksiązkami, ale chętnie nadrobię!

  OdpowiedzUsuń