Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 23 marca 2021

,,Otchłań pożądania" Megan Hart

Książki Megan Hart doczekały się wznowienia. Czy miałaś szansę już poznać historię poznaną w ,,Otchłani pożądania"?


Życie Sadie układało się wspaniale. Od czasu, gdy jako młoda studentka poznała Adama, jej egzystencja nabrała barw. Choć mężczyzna miał inną partnerkę zrezygnował z niej na rzecz Sadie. Ślub, kolejne awanse. Adam wydaje swój tomik wierszy, wykłada literaturę. Kobieta zaś prowadzi własny gabinet psychoterapeutyczny. W wieku 36 lat bohater ulega jednak poważnemu wypadkowi, w wyniku którego traci czucie we wszystkich częściach ciała poniżej głowy. Małżonka musi przeorganizować swoje życie. Gdy pozwalają na to fundusze, zatrudnia do pomocy kucharkę oraz wykwalifikowanego ,,ratownika". W tym wszystkim wszyscy troszczą się o Adama, a co z potrzebami Sadie?

Muszę przyznać, że kilka lat temu masowo zaczytywałam się w powieściach z zakresu literatury erotycznej, więc byłam bardzo ciekawa, jakie wrażenie wywrze na mnie wznowiona historia spod pióra Megan Hart. Szczerze powiem, że bardzo przyjemnie spędziłam z nią czas. Oczywiście nie zabrakło także wątku miłosnego. Za niego odpowiadają w większości comiesięczne spotkania z Joe, spotkanym przypadkowo, który opowiada Sadie historie kolejnych podbojów, po których nigdy nie zostaje na noc i nie spotyka się z potencjalną kandydatką na życiową partnerkę. Sama terapeutka jest jednak w tej dziedzinie zaniedbana, czy jednak będzie gotowa posunąć się do zdrady?

,,Otchłań pożądania" to jednak nie tylko kolejny erotyk, jakich wiele na polskim rynku wydawniczym. To głębsza historia, pokazująca, jak zmienia się życie, gdy ktoś bliski ulega wypadkowi, zwłaszcza tak poważnemu. Megan Hart skupia się na emocjach, na psychologii - jak przeżywa to Adam, jak odczuwa Sadie. Wraz z wypadkiem bohaterka nie przestała być kobietą, jednak uważa, że powinna całe życie poświęcić małżonkowi. Jaki wpływ na jej życie będzie miał spotkany przypadkowo Joe? Nie mogę nie wspomnieć także o przepięknej szacie graficznej wznowionych powieści. Pięknie prezentują się na półce!

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins.

Wydawnictwo przygotowało także kod na zamówienie w Księgarni Tania Książka KOD: TK5HART
 
Kod -5% na 3 książki biorące udział w akcji, autorstwa Megan Hart, ważny w terminie 2-31.03.2021 r.


Kod działa tylko po zalogowaniu, każdy użytkownik może skorzystać z niego 1 raz.


10 komentarzy:

 1. Megan Hart to bardzo znana autorka, nie czytałam chyba nic jej autorstwa.

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie nieco inaczej. Z zakresu erotyki, wolę konkrety typu "Sztuka Kochania", książki Lwa Starowicza. Także nie mam doświadczenia w takiej literaturze...

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie jestem fanką literatury erotycznej, choć gdy byłam młodsza lubiłam, gdy w książce "momenty były".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mnie jakoś te momenty nie przyciągały, co innego lekkie drażnienie wyobraźni na tuż przed. ;)

   Usuń
 4. Lubię wchodzić w psychologiczne rozważania, rozkładać na czynniki pierwsze emocje bohaterów, ale w nieco innym czytelniczym klimacie. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pzyznam że nigdy nie czytałam erotyku. Co do życia terapeutów to przez ich enigmatyczność budzą zaciekawienie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawie piszesz o tej książce, ale nie jest ona zupełnie w moim typie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam wrażenie, że to trzeba po prostu lubić, podobnie jak fantastykę i kryminały. ;)

   Usuń
 7. Nie jest to mój gatunek literatury. Raczej bym oczekiwała relaksu po takiej książce, a tutaj historia jest raczej łzawa.

  OdpowiedzUsuń