Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 6 maja 2021

,,4Dreamers. O czterech takich, co nie bali się marzyć"

,,4Dreamers. O czterech takich, co nie bali się marzyć" otrzymane z Taniejksiazki.pl to pierwsza publikacja na temat zespołu chłopaków, którzy poznali się w ,,The Voice Kids". Sprawdźcie też inną literaturę faktu i reportaże w księgarni.      


Nie da się ukryć, że w dobie panującej pandemii wszelkie programy rozrywkowe cieszą się ogromną popularnością. Nie inaczej zresztą było i przed. Często, mając kontakt z dziećmi w wieku młodzieżowym, pokazują mi zdjęcia swojego idola i pytają, czy wiem, kim jest... Szczerze mówiąc, niekoniecznie śledzę dzisiejsze trendy, ale o zespole ,,4Dreamers" aż żal nie przeczytać. Jak sam podtytuł wskazuje to historia czterech przyjaciół, którzy poznali się w programie The Voice Kids, po którym postanowili stworzyć zespół i przeżyć wspólną przygodę. Jak sami podkreślają, te początkowe utwory, które ukazały się pod ich szyldem są nieco infantylne, dziś wybraliby inne, ale... No właśnie, to one tworzą ich historię.

Każdy z nich jest inny, czterech chłopaków (w tym dwóch braci), którzy podążają za swoimi marzeniami. Częste wyjazdy, opuszczanie lekcji, przejazdy od hotelu do hotelu. W luźnej rozmowie opowiadają o tym, że nie wszystko jest tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać z boku. Trasy koncertowe to prawdziwa harówka, która jednak sprawiała im radość. Próby, przejazdy, dogranie się na scenie. Nie było tak, że szli z ulicy i wychodzili do publiczności. Od małego marzyli o śpiewaniu, a o wielkiej scenie? Kto to wie. Nie wszyscy, jak to zwykle bywa, byli także przychylni opuszczaniu lekcji, zdarzały się niemiłe reakcje rówieśników. Najważniejsze jednak, że chłopacy z 4Dreamers mieli wsparcie w sobie.

Jakub Szmajkowski, Mateusz Gędek, Maksymilian Więckowski i Tomasz Gregorczyk, bo to o nich mowa to przede wszystkim dorastający mężczyźni, którzy postanowili zakończyć wspólną przygodę, choć nadal zamierzają utrzymywać relacje między sobą. To, co jednak jest najważniejszym przekazem publikacji ,,4Dreamers. O czterech takich, co nie bali się marzyć" to fakt, że nigdy nie należy się poddawać, nawet jeśli wydaje nam się, że to, czego pragniemy, nie ma szansy się ziścić. Publikację upiększają duże ilustracje muzyków, a ich rozmowa jest prowadzona w luźnej i przyjacielskiej atmosferze. Idealna propozycja nie tylko dla miłośników zespołu, ale także dla wszystkich nastolatków, którzy nie boją się marzyć!  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.   

12 komentarzy:

 1. jest to jedna z niewielu książek, która jest totalnie nie dla mnie. Jakoś nie czuję tego klimatu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam wrażenie, że ja już za stara jestem na takie klimaty, moja młodzież też. ;)

   Usuń
 2. Też ich nie znałam! 😱 Po książkę raczej nie sięgnę, ale dziękuję za dawkę wiedzy ❤️

  OdpowiedzUsuń
 3. Zupełnie nie moje klimaty czytelnicze, poczekam na inne propozycje. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wszystkie książki są dla nas, świetnie, że jest w czym wybierać. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam tej kapeli i obawiam się, że chyba nawet nie chcę jej znać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zamykam się na nieznane, ale musi być bliżej moich zainteresowań. :)

   Usuń
 6. Myślę, że ta pozycja znajdzie swoich odbiorców w młodszym pokoleniu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Książka totalnie nie dla mnie. Może głupio się przyznać, ale nie znam nawet tych chłopaków :( Jednak sądzę, że młodzież będzie zadowolona, jak i fani (fanki) zespołu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie nasze klimaty, ja też nie znam, więc nie docenię ksiązki. ;)

   Usuń
 8. Nie znałam wcześniej tego zespołu, ale lektura tej książki przysporzyła mi wiele emocji.

  OdpowiedzUsuń