Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 27 czerwca 2021

,,Fallen Saint" Monica James

        ,,Fallen Saint" otrzymana z Taniejksiazki.pl to drugi tom serii na ciepłe dni. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.       


Monica James stworzyła fascynującą trylogię osadzoną w gangsterskich klimatach. Z pierwszym tomem, czyli ,,Bad Saint" zapoznałam się w sierpniu ubiegłego roku. Jak widać, autorka dała nam chwilę poczekać na dalszą część przygód, jednak wytrwałość się opłaciła. ,,Fallen Saint" jest bowiem dopracowany w każdym calu, a sama James rozbudza nadzieję, że na zwieńczenie serii naprawdę nie przyjdzie czekać nam tyle czasu, ponieważ już teraz widać, że przygotowała prawdziwy rollercoaster dla czytelników i swoich bohaterów.

Krótko o fabule. Drew Gibbs był na tyle uroczym świeżo upieczonym mężem, że jeszcze przed ślubem przegrał swoją partnerkę - dziewicę - w grze w pokera i dlatego Willow Shaw została porwana przez Sainta. Obecnie nadal przebywała w niewoli, płynąc w stronę Rosji, gdzie dalsze życie miała spędzić u boku rosyjskiego gangstera Alekseia Popova. Okazało się jednak, że nie wszystko jest tak przyjemne, jak mogłoby się wydawać, bowiem ofiara i prześladowca zaczęli darzyć się silnym uczuciem. Czy Popov zdołał zobaczyć relację pracownika z przyszłą partnerką i zapobiec tragedii? O tym będziesz musiał przekonać się sam. Niezwykle ciekawym bohaterem jest także sam Aleks, z jednej strony bezwzględny wobec nielojalnych pracowników, a z drugiej... Czy kobiecie uda się odkryć tę bardziej ludzką naturę mafioza?

Trzeci tom planowany jest w Polsce na schyłek wakacji, więc mam ogromną nadzieję, że data premiery nie przesunie się w czasie. Willow z pełnej życia kobiety staje się ofiarą, która musi podporządkować się Aleksowi albo zginąć. Co wybierze? Czy da radę być potulną owieczką, jednocześnie dusząc w sobie wszystkie dosadne opinie na temat sytuacji, w której znalazła się przez świeżo upieczonego męża? Publikacja zawiera sceny drastyczne, porwania, erotyczne, elementy pan-poddana, jednak nie sposób przejść obok niej obojętnie. Wciąga jak dobre ciastko, od którego nie sposób odejść przed pochłonięciem ostatniego kęsa. Zdecydowanie chcę więcej! Monica James to autorka, która potrafi stworzyć historię, która pochłonie Cię bez reszty.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.   

16 komentarzy:

 1. Skoro jesteś zadowolona z lektury tej publikacji, wiem komu polecić tę serię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, że warto zatopić się w lekturze drugiego tomu tej serii.

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie jest tyle zaległych lektur, że z tej zrezygnuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nieszczególnie lubię takie tytuły, ale moje koleżanki się w nich wręcz zaczytują :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że ta książka mogłaby mi się spodobac, lubię takie historie 🙂

  OdpowiedzUsuń
 6. Brzmi dośc niepokojąco....miejmy nadzieję, że powieść kończy się happy endem! :) Patrycja

  OdpowiedzUsuń
 7. Prawdę mówiąc, chyba sobie podaruję "Fallen Saint" - to zupełnie nie moje klimaty... ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gangsterskie to chyba nie moje klimaty, chociaz kto wie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Takie klimaty to nie moja bajka, ale może warto chociaż spróbować. Może mi sie spodoba.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie znam Autorki ale gansterskie klimaty mogą mi się spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 11. dawno nic takiego nie czytałam, także jak będę miała okazję to sięgnę :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie czuję takich książek... Więc chyba jednak nie przeczytam. Z naciskiem na "chyba", bo zwłaszcza w tej dziedzinie nic nie jest pewne :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie czytałam pierwszego tomu i chyba tak pozostanie.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie planuję poznawać tej serii.

  OdpowiedzUsuń
 15. Komplenie moje klimaty, ale wiwm komu podsunac twn tytul:)

  OdpowiedzUsuń
 16. ooo...coś fajnego na szybki wieczór :) chętnie zapisze tytuł na później :)

  OdpowiedzUsuń