Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 28 czerwca 2021

,,Świat Nali" Dean Nicholson

 ,,Świat Nali" Deana Nicholsona napisana na faktach wciąga od samego początku. Przeczytaj o prawdziwej przyjaźni między człowiekiem i kotem.


Gdy Dean znalazł kotkę, której następnie dał imię Nala, nie była ona w za ciekawym stanie. Wymagała leczenia, co wiązało się też z konkretnymi opłatami. Kolejną kwestią było przejście przez granicę bez paszportu kota. Na szczęście, los sprzyjał mężczyźnie i udało się tego dokonać. Zanim bohater poznał zwierzaka, miał w planach przejechanie na rowerze całego świata. Dołączenie do niego futrzastej przyjaciółki czasami musiało te kwestie zweryfikować, jednak autor nie ustawał w dalszej podróży. Szybko okazało się, że przygody jego i Nali cieszą się sporym zainteresowaniem wśród odbiorców Instagrama. Postanowił to wykorzystać, by działać na cele charytatywne.

Zwierzęta są tak wdzięcznym tematem, że książki z ich udziałem na pewno cieszą się sporym zainteresowaniem. Tu taj autem jest to, że Dean Nicholson odbył swoją podróż naprawdę i postanowił spisać przeżycia. Z tej publikacji wyziera wielka miłość Deana nie tylko do Nali, ale także innych potrzebujących zwierząt, którym pomagał w trakcie swojej rowerowej podróży, zmieniając harmonogram wycieczki. W utworze nie zabrakło także dwóch większych wstawek z kolorowymi zdjęciami m.in. bohaterów.

,,Świat Nali" to piękna historia o przyjaźni, która połączyła człowieka ze zwierzęciem na dobre i na złe. To właśnie kotka pielęgnowała Deana w chwilach choroby, to właśnie Dean wyrwał Nalę ze szponów śmierci. Z przyjemnością zapoznałam się z tą opartą na faktach publikacją, w której nie zabrakło także bardziej krytycznych momentów. Serdecznie polecam Wam lekturę tej pozycji, z którą można spędzić przyjemne popołudnie.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Znak.   

17 komentarzy:

 1. Bardzo zachęciłąś <3 Kocham takie pozytywne historie. W około tyle sie dzije, że dobrze jest siać jak najwięcej dobrych i pięknych emocji <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię czytać o relacjach człowieka ze zwierzęciem, więc to coś dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno jest to idealna pozycja dla mnie, uwielbiam czytać takie książki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Do wspólnego czytania z dzieckiem będzie ok?

  OdpowiedzUsuń
 5. Okładka od razu skojarzyła mi się z książką Mia i biały lew.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem ogromną miłośniczką kotów, więc muszę zapoznać się koniecznie z tą lekturą :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chętnie przeczytałabym tą książkę :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. No prosze, najczesciec slysze o tego typu ksiazkach,ale z psem w roli glownej, dobrze widziec odmianę:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Słyszałam właśnie chyba o tym kocie i jego furorze jaką robi na Instagramie. Dla mnie każda adopcja zwierzaka to coś pięknego i kibicuję mu i jego panu.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam ją w planach, odkąd ją tylko zobaczyłam gdzieś na Facebooku :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Książka idealna dla mnie. Kocham zwierzęta, mam w domu kota. Chętnie sięgam po publikacje, w których bohaterami są zwierzęta. Z pewnością poszukam tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 12. Jaka ciekawa książka. Lubie historie, gdzie bohaterami są zwierzęta. Muszę ją przeczytać. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Czuję się bardzo zachęcona Twoją recenzją, więc tytuł zapisuję :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Już jakiś czas mam tę książkę na oku.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 15. Chętnie zapoznam się z książką, lubię takie podróże czytelnicze, a i obecność kota mnie przyciąga. :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Ciekawa lektura na lato. Wydaje się lekka, ale niebanalna.

  OdpowiedzUsuń
 17. okładka bardzo mi przypomina ksiązki Sparksa, one też są wydawnae w podobnej kolorystyce i temacie. Hmmm...mam koleżankę co ma fioła n apunkcie kotów, myślę, ze to ksiażka dla niej. Kinga

  OdpowiedzUsuń