Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 11 czerwca 2021

,,Słodki oszust" Laurelin Paige

      ,,Słodki oszust" otrzymana z Taniejksiazki.pl to pierwszy tom nowej serii zagranicznej autorki. Sprawdźcie też inne bestsellery w księgarni.       

Laurelin Paige jest z pewnością jedną z bardziej rozchwytywanych czytelniczo autorek i nie ma się czemu dziwić, ponieważ książki jej autorstwa biją rekordy popularności. Zasłynęła z serii ,,Uwikłani", a później, można powiedzieć, już poszło. Obecnie na koncie ma już kilkadziesiąt publikacji. W ostatnim czasie zapoznałam się m.in. z nową serią ,,Upadek" i ,,Rywalizacja", opowiadające o umowie biznesowej, w której w rezultacie małżeństwa ma dojść do połączenia firm. Życie jednak lubi pisać inne scenariusze, niż piszą bohaterowie. Czas jednak na nową serię, którą rozpoczyna ,,Słodki oszust".

Dylan Locke nie wierzy w miłość. Po burzliwym rozstaniu z żoną nie chce wiązać się z kimś na stałe. Ponad 40-letni biznesmen nie planuje dłuższych związków. Inne zdanie w tej kwestii ma jednak siostra asystentki ich firmy Reach Inc. Audrey Lind pragnie, by Dylan nauczył ją tajników seksu. Miała dwóch partnerów, z którymi planowała dalszą przyszłość i kilku przychodnych, nigdy jednak z żadnym nie przeżyła orgazmu. Czy Dylan zdecyduje się na zostanie profesorem doznań seksualnych zaledwie 20-kilkuletniej Audrey? Czy kobieta ma tylko takie plany względem Locke'a? Przekonamy się o tym z pewnością w drugim tomie ,,Słodkie przeznaczenie", które na rynku ukaże się już 28 lipca tego roku!

Partnerem biznesowym Dylana jest Weston King, który planuje ślub z Elizabeth Dyson. Na temat tych bohaterach Laurelin Paige stworzyła dwutomową serię. Mowa o ,,Grzeszny zdobywca" i ,,Grzeszne gierki". Jeżeli więc zainteresuje Cię ledwie wspomniany w ,,Słodkim oszuście" Weston i jego zbliżający się ślub, koniecznie sięgnij po wspomnianą wyżej dwutomową serię.

Wracając do ,,Słodkiego oszusta" nie jest to powieść szczególnie rozbudowana, ponieważ ma nieco ponad 150 stron treści, jednak nie przeszkadza to, by zachwycić się historią Dylana i Audrey. On nie wierzy w miłość, ona koniecznie chce się do niego zbliżyć. Może powstać prawdziwa mieszanka wybuchowa. Bardzo przyjemnie spędziłam czas z tą lekturą. Akcja jest dość śpieszna, jednak w niczym mi to nie przeszkadzało. Wiele faktów Laurelin Paige także opuściła, z pewnością ich kwestie zostaną rozwiązane w 2 tomie. Niezwykle pozytywna lektura, którą pochłonęłam niezwykle sprawnie. Idealna na wakacyjny dzień, daj jej koniecznie szansę.   

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.   

9 komentarzy:

 1. Takie lektury zachęcają do sięgnięcia po nie w wolnej chwili, lubię takie niedługie publikacje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na złapanie sympatycznego oddechu, kiedy chwilkę się nudzimy lub na coś czekamy. :)

   Usuń
 2. Ja również lubię od czasu do czasu sięgać po krótsze publikacje.

  OdpowiedzUsuń
 3. propozycja na letnie dni z książką, kiedy szkoda czasu na siedzenie w domu i czytanie, a można spokojnie łyknąć porcję literatury w ogródku, na balkonie, czy na plaży. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie jest to książka dla mnie, ale na pewno potrafi podgrzać atmosferę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Raczej nie planuję czytać tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię takie książki, więc i po tą zapewne sięgnę z przyjemnością 🙂

  OdpowiedzUsuń