Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 27 lipca 2021

,,D.O.G.S." M.A. Bennett

 ,,D.O.G.S." M.A. Bennett to udana premiera tego roku, a zarazem kontynuacja niezwykle wciągającej pozycji ,,S.T.A.G.S." tej autorki.


Po tym co wydarzyło się w poprzednim tomie uczniowie nie do końca mogli być wszystkiego pewni. Doszło do tego, że niektórzy z nich skrywali tajemnice przed pozostałymi. Istniała także możliwość zdrady, więc wszystkie ważniejsze informacje były trzymane w ścisłej tajemnice. Własnie w takiej niepewnej atmosferze Greer i inni uczniowie mieli przygotować się do swoich egzaminów. Dziewczyna na zaliczenie, w związku z planowanym kierunkiem studiów, miała przygotować sztukę teatralną, choć wybór utworu wcale nie był taki łatwy. Ktoś jednak miał wyciągnąć do niej pomocną dłoń.

Po zapoznaniu się z pierwszą częścią wiedziałam czego mniej więcej mogę się spodziewać. W kontynuacji ,,S.T.A.G.S.", M.A. Bennett ponownie wprowadziła dość duszną atmosferę, w której nie było wiadomo co jest prawdą, a co fikcją i komu tak naprawdę można było stuprocentowo zaufać. Własnie w takich warunkach Greer musiała tworzyć swoje zaliczeniowe dzieło. Sam pomysł na fabułę był naprawdę świetny, a ta atmosfera niepewności na pewno dodawała całości uroku. Ciekawym zabiegiem było także wybranie dzieła, które miała wystawiać bohaterka. Ostatnie kilkadziesiąt stron ponownie sprawia, że czytelnik czym prędzej chce dotrzeć do zakończenia tego tomu.

,,D.O.G.S." M.A. Bennett to ciekawa kontynuacja, w którą warto się zagłębić w wolny dzień. Podział na akty na pewno ciekawie nawiązuje do wystawianego dzieła. Na zakończenie możemy także poznać historię szkoły, dowiedzieć się co nieco o budynkach, czy domach Stags. Poznamy także przepisy dotyczące szkolnego stroju i słowniczek. Takie smaczki na zakończenie z pewnością jeszcze bardziej sprawiają, że czytelnik utożsami się z tą serią i miejscem wydarzeń, do czego i ciebie zachęcam. 

Za egzemplarz do recenzji dziękuję wydawnictwu Media Rodzina.

16 komentarzy:

 1. Nie znam autorki, ale chętnie poznam. W wolnej chwili chętnie sięgnę po tę pozycję, a może najpierw zacznę od poprzedniej?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również nie znam autorki ani tej powieści. W ogóle o wielu książkach, o których piszesz na swoim blogu słyszę po raz pierwszy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam autorki, ale chętnie poznam

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie czytałam pierwszego tomu, pewnie trzeba zacząć od niego?

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwszy tom był naprawdę świetny, już nie mogę doczekać się lektury tej kontynuacji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam tej serii, ale zapowiada się bardzo interesujaco :) Muszę poszukać pierwszego tomu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajna fabuła na wersje filmowa.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwszy tom serii mnie zachwycił, czekam na jutrzejszą premierę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kojarzę już książkę. Chciałabym kiedyś przeczytać całość.

  OdpowiedzUsuń
 10. Gdzieś obiła mi się o oczy w czasie wertowania propozycji wydawniczych ale nie jestem do końca pewną czy to jest propozycja książkowa dla mnie,tak czy inaczej dziękuję za recenzje.

  OdpowiedzUsuń
 11. Tym razem nie jest to książka dla mnie. Aczkolwiek może zmieniłabym zdanie, gdybym poznała serię od pierwszego tomu.

  OdpowiedzUsuń
 12. Słyszałam o pierwszej części i w oczy rzuciła mi się kontynuacja, ale nie mam ochoty na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie jestem targetem tej książki, ale chętnie podsunę tytuł pod rozwagę mojej młodzieży, spora szansa, że zainteresują się serią. :)

  OdpowiedzUsuń
 14. W ogóle nie kojarzę tej książki. Muszę przyjrzeć jej się bliżej.

  OdpowiedzUsuń
 15. Uch, nie znam pierwszego tomu i w sumie nie wiem o czym czytam. Nie lubie takiej sytaucji. Żebym to ja jeszcze korzyła okładki, albo autora tej serii, ale nic z tego. Kinga

  OdpowiedzUsuń
 16. jestem bardzo zaciekawiona tą książką jak i całą serią, na pewno sięgnę :-)

  OdpowiedzUsuń