Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 26 lipca 2021

,,S.T.A.G.S." M.A. Bennett

 ,,S.T.A.G.S." M.A. Bennett to pierwszy tom świetnej, niepokojącej serii o elitarnej szkole, w której nie wszystko musi być takie na jakie wygląda.


Greer MacDonald dzięki stypendium udało się dostać do elitarnej szkoły. Już od samego początku wiedziała, że będzie to dla niej ciekawym doświadczeniem. Była to nauka z tradycjami, uczniowie nosili szkolne mundurki, istniała grupa, która wiodła w tym wszystkim prym. Greer była niesamowicie zaskoczona, gdy została zaproszona na elitarny wyjazd. Podczas niego miały odbyć się różne aktywności, jednak nie przypuszczała, że to wszystko potoczy się w takim kierunku. To miał być dopiero początek wrażeń, jakie czekały na uczniów.

Przy okazji pojawienia się na rynku drugiego tomu postanowiłam skusić się na sam początek serii. Na pewno pozycja już od samego początku została napisana w niezwykle wciągający sposób. Umiejscowienie akcji wśród elitarnych uczniów przyciągnie zarówno młodzież, jak i dorosłych. Od samego początku na kartach powieści można wyczuć napięcie, jednak nikt nie przypuszczał, w jakim kierunku się to wszystko potoczy. Zakończenie - fenomenalne. Zostawia czytelnika z wieloma pytaniami. Cieszę się, że od razu mogę zabrać się za lekturę kontynuacji.

M.A. Bennett tworząc szkołę z tradycjami dla wyjątkowych uczniów dała sobie nie lada wyzwanie, któremu świetnie podołała. Fabuła jest zaskakująca, nieprzewidywalna, ciekawa. Niezwykle miło można spędzić czas z tak wciągającą i przemyślaną historią. Jestem bardzo ciekawa jakie wrażenie wywrze na mnie drugi tom, ale tę część polecam Wam już w tej chwili. Jestem przekonana, że jeśli lubujecie się w nieprzewidywalnych lekturach to będziecie zachwyceni. Ja z niezmiernym zainteresowaniem zagłębiałam się w jej kolejne strony i wiem jedno - chcę więcej! 

Za egzemplarz do recenzji dziękuję wydawnictwu Media Rodzina.

13 komentarzy:

 1. To jedna z moich ulubionych książek, całkowicie zaskakująca. Czekam na drugi tom.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam twórczości tej autorki, ale jak na razie mnie do niej nie ciągnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z opisu brzmi nieco schematycznie, ale dużo osób chwali sobie jej lekturę. Myślę, że się skuszę na tę serię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niby historia jakich wiele,ale jednak cos w niwj jest,ze chce sie przeczytac :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę, ze tom zapowiada interesującą lekturę. Lubię takie szybkie, wciągające historie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dużo dobrego czytałam o tej książce, więc może kiedyś przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ta książka ostatnio za mną lata. Zapewne jak się z nią spotkam to skuszę na przeczytanie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam takie elitarne historie już czuję że będą ja czytać

  OdpowiedzUsuń
 9. Brzmi jak dobry battle royale. Zwykle takie książki są przeze mnie dobrze odbierane, więc z chęcią sięgnę po tej pierwszy tej serii.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawa fabuła i dobra realizacja. Przyznam że się skuszę, bo lubię takie klimaty

  OdpowiedzUsuń
 11. super ksiazka

  OdpowiedzUsuń
 12. Tytuł chętnie podsunę mojej młodzieży pod rozwagę, przygoda czytelnicza ciekawie się zapowiada, może się spodobać. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. czytałam o tej serii na waszym instagramie, jestem bardzo ciekawa i chętnie bym sięgnęła :-)

  OdpowiedzUsuń