Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 12 lipca 2021

,,Sercem i rozumem" Wojciech Sobina

  ,,Sercem i rozumem", którą napisał Wojciech Sobina to pozycja, która opisuje przeżycia autora i jego wrażenia odnośnie otaczającego świata.

,,Sercem i rozumem" to na pewno nietuzinkowa pozycja, z którą warto się zapoznać w wolnym czasie. Na plus na pewno przemawia nieskomplikowany, plastyczny język autora, dzięki któremu momentami mamy wrażenie, jakbyśmy mieli przenieść się do opisywanych przez Wojciecha Sobinę miejsc. Całość podzielona jest na kilka tematycznych części, od przeszłości aż do czasów współczesnych, a to wszystko przeżycia pisarza związane przede wszystkim z pracą.

O czym właściwie jest ,,Sercem i rozumem"? Po zapoznaniu się z tą lekturą odnoszę wrażenie, że przede wszystkim o pracy. O traktowaniu ludzi w godziwy sposób, o marzeniach, o współczesności i podejściu do życia także przez młodzież. Bardzo podobało mi się podanie przykładu przez autora w którym wyjaśnił dlaczego ludzie z jednego zespołu chcieli przyjść do pracy w dzień wolny. Dzięki temu, że szef wytłumaczył im zasadność takiego działania byli chętni to zrobić. Tak jest ze wszystkim. Jeśli nie wiemy dlaczego mamy coś wykonać nie do końca mamy chęć by to zrobić.

Kolejna sytuacja przytoczona przez autora o młodzieży jadącej środkiem publicznym po raz kolejny pokazuje, że spotkania ze znajomymi nie są już naszym priorytetem, a przynajmniej nie dla wszystkich. Nie ma sensu utrzymywania sztucznych relacji - takie jest moje zdanie, jednak jeśli chcemy mieć z kimś kontakt zadbajmy o to, by był on na stosownym poziomie. Dodatkowo Wojciech Sobina przytoczył także historie kobiet, których życie wyglądało inaczej niż sobie wyobrażały, ale postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce. ,,Sercem i rozumem" to zwykła-niezwykła pozycja, która ukazuje pogląd autora na otaczający go świat na przestrzeni lat.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

15 komentarzy:

 1. Takie spojrzenie na otaczający nas świat, pracę musi być niezwykle ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że to ciekawa pozycja dla miłośników takich niebanalnych lektur.

  OdpowiedzUsuń
 3. Już wcześniej zwróciłam na nią uwagę, myślę, że może przypaść mi do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam wcześniej o takiej książce, doświadczenia autora na pewno są bardzo ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chętnie przeczytałabym tą książkę :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że to ciekawa pozycja i na pewno poczytam ją

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawie poznac inne spojrzenie na swiat, można wtedy zastanowic sie nad swoim

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ciekawa ksiazka, jestem wrecz oczarowana Twoją recenzją kochana ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo odpowiada mi tematyka tej książki. Recenzja jak zawsze świetna

  OdpowiedzUsuń
 10. Pierwszy raz czytam o tej książce, ale brzmi naprawdę ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo fajnei że opisy są realistyczne, dzięki temu można lepiej wczuć się a ksiażkowe realia

  OdpowiedzUsuń
 12. To może być ciekawe spojrzenie na świat, jestem skłonna przeczytać tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 13. Czyli ni to biografia ni to autobiografia przeplatana myślami i sentancjami autora. Chyba tym razem nie dla mnie, ale ciekawa recenzja. Kinga

  OdpowiedzUsuń
 14. Ciekawa jestem języka autora. Lubię książki, które zwykle życie pokazują w nietuzinkowy sposób.

  OdpowiedzUsuń
 15. czasami lubię sięgnąć po takie refleksyjne książki

  OdpowiedzUsuń