Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 5 sierpnia 2021

,,Chłopak na zawsze" Tijan

  ,,Chłopak na zawsze" otrzymana z Taniejksiazki.pl to moje kolejne udane spotkanie z twórczością autorki. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.       Tijan to autorka serii takich jak ,,Crew", czy ,,Fallen Crest", z której miałam okazję czytać pierwszy tom. Dlaczego nawiązuję do drugiego cyklu? Z bardzo prostego powodu. Główni bohaterowie najnowszej powieści autorstwa Tijan Meyer mają powiązania z tamtejszymi uczniami, jednak ,,Chłopak na zawsze" to pojedyncza historia, którą można czytać bez znajomości 7-tomowej serii. Poznajemy Channinga Monroe oraz Heather Jax, którzy poznali się już we wczesnych latach szkolnych. Różnie między nimi bywało, raz lepiej, raz gorzej. Tym, co cechuje ich znajomość jest także to, że gdy w życiu pojawiały się problemy, oddalali się od siebie.

Teraz są ,,przyjaciółmi do łóżka" i choć początkowo wydaje się, że to będzie kolejna romantyczna historia znajomości dwojga ludzi, którzy nie wyobrażają sobie bez siebie życia, szybko okazuje się, że nie do końca tak jest. Na jaw wychodzi dość znacząca i wpływająca na los tej dwójki tajemnica, o której wie niewielu ludzi, nawet przyjaciół. Dodatkowo Channing jest właścicielem swojej knajpy, w której urządza tematyczne wieczory, przynoszące napływ nowych klientów. Heather zaś wraz z bratem Brandonem prowadzi bar z grillem Manny's, odziedziczony po ojcu, gdzie przychodzi między innymi młodzież z okolicznych szkół. 

Tijan dała poznać się z dość interesujących historii i ta także się do nich zalicza. Choć mogłoby się wydawać, że grupą docelową są nastolatki, to i starsze czytelniczki będą usatysfakcjonowane z tej porywającej lektury. Choć ,,Chłopak na zawsze" to dość rozbudowana książka, licząca blisko 500 stron, nie sposób się z nią nudzić. Tijan Meyer stopniuje napięcie, co jakiś czas wprowadzając kryminalne i sensacyjne wątki, wynikające z ,,wojny" o teren między gangami. Czy bohaterowie znajdą się w niebezpieczeństwie? A jeśli tak, kto uratuje ich z opresji? A może to już koniec znajomości i związku Heather i Channinga? Tak wiele pytań, a odpowiedzi na wszystkie znajdziesz w tej publikacji. Serdecznie zachęcam do lektury, idealna na wakacyjny dzień.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.   

11 komentarzy:

 1. Na ten moment, nie mam ochoty na tego typu książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobrze, że starsze czytelniczki też będą usatysfakcjonowane tą lekturą.

  OdpowiedzUsuń
 3. "Przyjaciele do łóżka"...hmmm...chyba już za stara jestem,bo w moich czasach takie określenie nie funkcjonowało. Aczkolwiek książka może być ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi ciekawie ale z tym przyjacielem... to nie wiem

  OdpowiedzUsuń
 5. W wakacje lubię takie lekkie lektury.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno można miło spędzić czas z taką wakacyjną, lekką lekturą.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tijan to popularna autorka i jej twórczość ma wielu odbiorców.

  OdpowiedzUsuń
 8. nie jest to książka dla mnie, ale na pewno polecę paru osobom :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Takie klimaty nie pokrywają się z moim czytelniczym gustem, ale wierzę, że lubiącym je ksiązka może sprawić wiele przyjemności. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nawiązanie do innych bohaterów na pewno jest kuszące dla miłośników serii autorki.

  OdpowiedzUsuń
 11. Czytałam "Fallen Crest" ale nie do końca przypadła mi do gustu. Jednak na tę mam ochotę ;)

  OdpowiedzUsuń